Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

amulety, talizmany

Polecane posty

Gość gość

wierzycie w istnienie takich przedmiotów? ja się nie spotkałam z żadnym wisiorkiem, który zapewniłby mi bogactwo i szczęście, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha14636889
Myślę, że coś w tym jest. Że to nie są tylko słowiańskie bajania. I chyba nie jestem odosobniona w tym przekonaniu. Zwłaszcza, jeśli traktujesz te przedmioty jako posiadające prawdziwą moc, a nie jakieś szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela__oo
Ja nigdy nie wierzyłam w amulety i takie pierdoły, ale miałam kiedyś taki krzyżyk (zawieszke). Dostałam ją razem z łańcuszkiem od chrzestnego. Była to dla mnie cenna rzecz, szczególnie, że rzadko widujemy się z chrzestnym. I nagle zaczęłam chorować. Niby błahe sprawy np. alergia, dosłownie na wszytsko! zapalenie płuc, generalnie ciągle leżałam w łóżku. Az w koncu moja mama stwierdziła ze to przez ten krzyżyk. śmiałam sie z niej, że zabobony i takie tam.. ale przestałam go nosić. Dziwne ale pomogło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jakaś rzecz przynosi szczęście to pół biedy, nieważne jak to działa;) gorzej, jeśli coś przynosi pecha. widziałam na fejsie jest jakaś dziewczyna, która pisze, że wyczuwa tę złą energię od przedmiotów - nazywa się inanna, o tu jest jej profil: facebook.com /pages/Inanna/1452521271660426?fref=ts . współczuję, mieć do czynienia z czymś takim:/ ja chyba wolę nie wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokorro
a wiecie jak sprawdzic czy ktos wasniezaklal albocos podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona niewiadoma
to są wszsytkie okultystyczne rzeczy uciekajcie od tego jak najdalej na ludzki rozum - jak jakiś wisirek może przynosić szczeście to są brednie wyssane z palca by człowieka od Boga odciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokorro
niby racja ale jak przyklad wyzej przestala nosic i pomoglo..nie dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie codziennie z pękiem na włosach budze. W tym samym miejscu. Ktos mnie przeklnal chyba. Jak odczarowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha14636889
która pisze, że wyczuwa tę złą energię od przedmiotów - nazywa się inanna, o tu jest jej profil: facebook.com /pages/Inanna/1452521271660426?fref=ts - weszłam na stronę, którą przekazał Gość. Dziwne to, ale nie wiem, jak Wy - bo ja zaczęłam to czytać i, przy poczuciu, że to nie jest do końca normalne, zaczęłam się wciągać. Wielu ludzi chciałoby komuś dać taki przeklęty przedmiot, tak sobie myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tego nie da sie wytlumaczyc w ogole chyba :) www.youtube.com/watch?v=-3J8KSM8Zeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bransoletka

Ja juz w swoim zyciu wiele nosilam tak naprawde roznych bransoletek, tanszych drozszych ale tak naprawde od okolo miesiaca nosze od Beatris Friczer, wrozki bransoletke i chyba tylko tutaj czuje ze ona cos dziala. Jakos zaczyna mi sie w koncu ukladac w malzenstwie i mam nadzieje ze bedzie coraz lepiej. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja "stosuję" kryształ górski. Jest ogólnie uznawany za jeden z najsilniejszych kamieni ochronnych. Mam wisiorek do kluczy i pióro kulkowe z kryształem górskim. Praktyczne, a do tego być może pomoże 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×