Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent dla kolegi z przedszkola

Polecane posty

Gość gość

córka została zaproszona przez kolegę, o którym wiem tylko, że lubi samochody, na balik urodzinowy. Co byście poleciły na prezent? To nasze pierwsze urodziny, zupełnie nie wiem, co się z takiej okazji kupuje w obrębie przedszkolaków... jaki pułap cenowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas w przedszkolu dzieci robią takie urodziny i z tego co mi wiadomo to zwykle dzieci kupują sobie zestawy plastyczne, jakieś książki z naklejkami farbami, ciastoliny itp.. ale że moje dziecko nigdy nie było zaproszone to na 100% nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki :) a może podpowie ktoś, kto bywał na takich przyjęciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim środowisku (duże miasto, duże osiedle, zadbane dzieci) wydaje się 30/40 - 60 zł na prezent dla kolegi/koleżanki z przedszkola (te 30/40 oznacza tyle co cena promocyjna za coś zwykle droższego). W tych widełkach szuka się tego co modne, co dzieciaki chcą (kupowałam np takie kule-samochody z wyrzutniami dla chłopców, duże, gumowe dinozaury itp) lub gry/książki i do tego dodatki (np mazaki, naklejki itp). Ja zwykle mieściłam się w kwocie około 35 złotych, szukając okazji i pakując prezent w to co w domu mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, dzięki za odzew :) a masz może jakiegoś linka do tych samochodów- kul? tak poglądowo? będę mega zobowiązana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od przedziału cenowego. Dodam że też mam córkę i byłyśmy tylko dwukrotnie u chłopców, więc nie mam rozeznania w tym co dostawali ponadto. Widziałam u nich różne samochody w prezentach. To chyba taki bezpieczny pewniak, jak u dziewczyn lalka. (Zawsze zwracam uwagę na to żeby prezent fajny dla dziecka, nie był przekleństwem dla rodzica. Choćby taka ciastolina dla trzylatka oznacza że rodzic będzie musiał lepić i sprzątać zatem jak chce, to kupi, ale my się nie włączajmy. Z kolei czterolatek już sobie poradzi a nawet posprząta po zabawie i pozamyka kubeczki.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas prezenty są różne typu maskotki, książki, fajne kredki, puzzle a ceny wahają się od 20 do 50 złotych, zresztą nie wyliczam szczegółowo, ale napewno nie mniej. Często też do prezentu dołączona jest czekolada, a zdarza się że i jedną różyczkę ktoś przyniesie, ale to dodatkowo oprócz prezentu. Z tym, że ja mam córkę, która zaprasza same dziewczynki i do dziewczynek chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra, coś już wiem :) to będą 5 urodziny, myślę więc nad jakimś autem, skoro jest fanem... a może coś mniej oczywistego, np fajne puzzle z autami? Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj "hot wheels". Chciałam wstawić link ale odrzucono mi jako spam. Zwykle w opakowaniu jest też kula-samochód, czy coś takiego. Bywają wyrzutnie, inne elementy, można łączyć, dokupywać, często da się trafić na promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, ze to dobry pomysł. Widziałam też puzzle przestrzenne w kształcie aut, samolotów, statków lub dinozaurów. Dla chłopca jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję wam za pomysły:) naprawdę mi pomogłyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadwóchdziewczynek
Moja córeczka jest w maluszkach a już była na kilku takich balach ;-) na prezenty wydawałam około 50zł. Z tego co mogę Ci poradzić, bo akurat z 5-6 latkami codziennie pracuję, to chłopcy w tym wieku są fanami lego i piłki nożnej /w zdecydowanej większości/. Myślę, że zestaw lego spełniłby oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puzzle to fajny pomysł ale nie dla każdego dziecka. Za to możesz być pewna że pięciolatek jest już na całego wkręcony w porównywanie co mają inni do zabawy, wie co jest reklamowane i modne. Możesz podpytać rodziców co zbiera dziecko, co je ucieszy ale mogą cię niechcący wkręcić w większy wydatek (no wyobraź sobie że mówisz skromnie że córka lub Pet Shopy ;P) a jeszcze pewniej usłyszysz że "cokolwiek", i niczego ci to nie powie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze, chciałabym się zmieścić do 50zł, więc zasadniczo musi to być bardziej coś pomysłowego, bo w tej cenie firmowe zabawki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lego city,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dziecko w zerówce i to co jest na topie to angry birds i star wars, niektórzy chłopcy interesują się hot wheelsami, praktycznie wszyscy układają lego, ale to już spory wydatek, niemniej można kupić zeszyty lego, czy angry one kosztuje ok 15zl i chlopaki rysują, wklejają, ogladają, pułapka tylko taka że to już np mój syn ma wszystko co jest na rynku, myslę że aby trafić to musisz podpatrzeć co ten chłopiec lubi, może w szatni poznać po jakiś aplikacjach na odzieży, u nas np prawie każde dziecko nosi jakieś ubrania z tym co lubi, mam syna a wiem też która dziewczynka ma pony a która hello kity a jeszcze jedna maniaczka miki itd... jest i taka co uwielbia samoloty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam takie urodziny dla córki i prezenty były różne (duże miasto), ok 50 zł dostałą puzzle, gry planszowe (tego było najwięcej) figurki kucyków pony (bo je uwielbia), koraliki do nawlekania, taki mini ogródek z nasionkami różnymi i doniczkami do sadzenia w domu, kolorowe długopisy, słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem Ci z doświadczenia jako matki maniaka aut że wolałabym żeby dostał na prezent np mazaki czy kredki logowane jakimiś bajkami niż kolejne auto bo ma ich w choinkę a na np takie kredki Cars to żal mnie jako matki kasy, za to wiem że ucieszyłby się jakby dostał nawet głupia gumkę, temperówkę czy piórnik z nadrukiem, ale to zależy od dziecka.. jeśli dziecko nie jest maniakiem mody zabawkowej to w zasadzie może być wszystko i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha... o masakra. Współczuję pracy Pani/Panu od lamp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1234123
Zapytaj rodziców o sugestie. Tak jest najlepiej, u nas zawsze tak to- funkcjonowało. Prezent max 50 zł. Polecam ze swojej strony takie klocki https://www.buy4kids.pl/mini-basic-100-klocki-plus-plus.html są fajne, mam 3 takie zestawy, to zestaw początkowy - nie jest dyzy do tego może byc jakiś słodycz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

My robimy dziecku koszulki. Zawsze dzieciaczki się cieszą jak dostaną koszulkę z ulubioną postacią z bajki czy z gry, np. Minecraft. Ostatnio daliśmy koledze z przedszkola koszulkę z jego imieniem i autkiem. https://blackparrot.pl/koszulka-dziecieca-tshirt-auta-4-urodziny-z-imieniem-dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×