Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

bez stanika na wesele

Polecane posty

Gość gość

Czy chodzicie czasami bez stanika w ubraniach np. bez pleców albo takich, gdzie nie powinno być ramiączek? Czy zakładacie coś zamiast stanika? Co wtedy robicie? Czy to w ogóle wypada? :). Mam tą sukienkę: asos-media.com/inv/media/6/6/6/9/3809666/navy/image1xxl.jpg , i wydaje mi się, że najlepiej leży bez stanika, ale nie wiem czy to w ogóle wypada tak iść na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba link nie działa, tą mam: cdnd.lystit.com/photos/1f6d-2014/02/12/asos-blue-texture-bardot-midi-bodycon-dress-product-1-17468097-1-698705798-normal_large_flex.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurna mać, jak się wpisze w google ASOS Texture Bardot Midi Bodycon Dress i wejdzie w grafikę to jest ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego, jakie masz piersi: czy będzie to dobrze wyglądało i czy będzie ci wygodnie. ja chętnie czasem chodziłabym bez stanika, ale moje piersi nie wyglądają dobrze, a że są spore, taniec bez stanika byłby dla mnie okropnie niewygodny. A czy wypada? Jasne że tak, ewentualnie zaklej sutki plastrem jak robią gwiazdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na takie okazje mam cielisty i całkiem gładki stanik bez ramiączek, zapięcie w takich stanikach jest dosyć nisko i nie kupuję sobie sukienek z dekoltem do pośladków gdyby jednak jakaś sukienka strasznie mi się spodobała, to w miejsce gdzie jest zapięcie stanika wszyłabym pasek próbowałam samych miseczek silikonowych- ale to się chyba sprawdza tylko przy naprawdę małych piersiach a stanik mam z atlantica, bo inne były albo z koronką albo nie pasowały tak dobrze, tamten też nie jest idealny, ale doraźnie się sprawdza doskonale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest dosyć gruby materiał i piersi właściwie nie "wychodzą", ale nie są też spłaszczone pod materiałem, właściwie układa się na mnie podobnie jak na tej dziewczynie na zdjęciu. Ta sukienka jest tak zbudowana że ciężko tam wcisnąć stanik, wtedy piersi się cisną i wyłażą dopiero ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w staniku typu bardotka piersi nie są ściśnięte, wesele to nie dyskoteka, o ile nie jesteś płaska jak deska powinnaś iść w biustonoszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy jak ty się czujesz bez stanika.Niektóre sukienki powinno się nosić na gołe ciało.Musisz tylko uważać by brak bielizny nie był wulgarny.Miłej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, ale problem... Oczywiście, że można bez stanika chodzić - ale trzeba mieć do tego jędrne piersi, obwisłe raaczej odpadają. I to nie jest wulgarne, tylko naturalne. Jeśli wygląda fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ta sukienka jest tak zbudowana że ciężko tam wcisnąć stanik, wtedy piersi się cisną i wyłażą dopiero" czyli sukienka jest za mała w biuście po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanow sie czy pannie mlodej bylo by milo ??? Mysle ze nie jest na miejscu taki pomysl taka sukienke raczej wypada dla ukochanego nawet do restauracji ale w wypadku troszke rozumu I dobrego smaku I wychowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurde nawet śmieci nie wyszłabym wynieść bez stanika, jak można chodzić bez stanika :S to jak bez majtek wyjsc :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bez majtek to akurat nie widać, nie? Z gołą d**ą nikt nie popyla :P A nie wiem co ten stanik cię tak bulwersuje, chyba jesteś totalną dewotą. Wszystkie gwiazdy chodzą bez stanika na największe gale i wiele jest ciuchów, do których po prostu nie da się go założyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóż worek z dekoltem z tyłu i przodu i to wszystko.C**a musi pracować na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękna ta sukienka. Kobieca, skromna i uwodzicielska zarazem. Jeżeli leży na tobie jak powinna, to będizesz ekstra wyglądać. Ona jest uszyta tak, żeby ją nosić BEZ stanika. Sama mówisz, że materiał grubszy, odpowiednio wyprofilowana na piersiach. Zakładanie stanika do TEJ sukienki to kompletne wieśniactwo. Brakowałoby tylko kolorowych adidasów do kompletu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są takie specjalne naklejki na sutki żeby nie było ich widać, sama wypróbowałam i powiew wam że działa więc serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×