Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ZAMACHOWSCY

Polecane posty

Gość gość

Strasznie wkurza mnie ten najazd na Zbycha i Monię:)tabloidy zachowują się tak ,jakby tylko oni jedni na całym świecie się rozwodzili i brali ponownie ślub.A dzieciaki Zamachowskiego już też zaczynają przeginać:Ojakieś listy otwarte w prasie do niej:O żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupia baba, ma zero klasy, niech sie zamknie wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ona rozpowiada na łamach prasy o małżeństwie i dzieciach swojego obecnego to jest ok? Głupi i niedelikatny babsztyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego była żona jest sama sobie winna.Mogła go pogonić kilka lat temu gdy miał romans z Glińską,a skoro mu wybaczyła to musiała się z tym liczyć,że to kwestia czasu jak znów wymknie się do innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie są głupi, naprodukują stado dzieciaków a potem nagle chcą odmiany.... i gdyby nigdy nie wpadli na to że po iluś latach małżeństwo wieje nudą....to takie cliche.... gdyby ludzie brali przykład z innych to przewidywaliby takie scenariusze i nie płodzili stadka dzieci, które potem mają patrzeć na to jak ich rodzina się rozpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaś Ty :o przecież już ustaliliśmy, że ludzie nie lubią ogólnie jak się kto k***i i puszcza na boki i nie ma żadnego najazdu na Zamachowskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo jeździli po Włodarczyk i Krawczyku,ale już ucichło o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę na nich patrzec, on ****ajacy oblech, ona opowiedzialaby o wszystkim, nawet o tym co nie dotyczy jej bezpośrednio. Szkoda mi tych dzieci - nagle jakas glupia babka opowiada o nich w gazetach a nawet ich za bardzo nie zna. Tak to jest jak Monia chce za wszelka cenę robić karierę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przepadam za Monika, uważam ze jest głupiutka blondi. Ale nic mi do ich życia, Justa tez pewnie święta nie była. Monika powinna zamknąć buzie i cieszyć sie swoją miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×