Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mamy które nie mają już swojej mamy

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny, temat ten kieruję do Mam, których mamy już nie żyją. Ile lat miałyście jak Wasza Mama odeszła ? Ja miałam 30 lat, jak moja Mama umarła, już dorosła byłam wiem, ale i tak bardzo mi jej brakuje, szczególnie mocno brakowało mi jej gdy urodziłam swoje pierwsze dziecko..... :( Moja Mama umarła na raka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy sie liczy, ale moja matka żyje, ale nie ma jej w moim życiu od ok. 10 lat i świetnie mi z tym. teraz sama zostałam mamą i to umocniło mnie tylko w decyzji, że nie chce jej w moim życiu. Bo wiem, że matka nie powinna robić takich rzeczy jakie ona robiła mi/przy mnie. Troche mi cieżko, bo nie mam pomocy ani rady, ale są ludzie którzy ie muszą mieć wspólnej krwi by pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cry_baby
Ja nie mam mamy i bardzo mi jej brakuje. Pół roku temu urodziłam synka. Moja mama też umarła na raka. Doczekała się jednego wnuka od mojego brata. Nie poznała nawet mojego męża, jak umarła byłam jeszcze na studiach. Nieraz sobie wyobrażam jakby to było, gdyby żyła, jak bardzo by się cieszyła, jak bardzo by była pomocna, co byśmy razem robili. Miała 55lat jak odeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki Dziewczyny za odpowiedzi, szczególnie Cry_Baby bo Twoja sytuacja troszkę podobna do mojej. Ja sama nie mam rodzeństwa więc moja Mamusia nie doczekała się zostania babcią... Pierwszego synka urodziłam 1,5 roku pob Jej śmierci, często myślę o tym jaką byłaby babcią, jakby się opiekowała wnusiami... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama zmarla 4 lata temu, nagle, zaslabla w domu...Nic tego nie zapowiadalo. osiem miesiecy temu urodzilam corke, czasami wieczorami placze bo tesknie za mama...Mialam wtedy 29 lat. Tesknie za rozmowa z nia, mam wrazenie ze zyje w innym swiecie,ze jestem niczyim dzieckiem, duzo mysle o przeszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja Mama zmarła nagle. Ja wtedy miałam 22 lata, na szczęscie zdążyła poznać swoja wnusie którą kochała nad życie. Mała bardzo za nią tęskni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agayaaa
Moja mama zmarła dwa miesiące przed moimi 18stymi urodzinami, minęło juz prawie 5 lat, a ja się czuje jakby to było może pol roku temu. Doczekała się dwóch wnuczek (córki mojego brata), po Jej śmierci mojemu drugiemu bratu urodził się syn, a ja urodziłam syna pol roku temu. Często przypominam sobie jak trzymała na rękach wnuczki i wyobrażam sobie ze trzyma tak mojego Syna. Żałuję, że Mały nie pozna babci osobiście, ale będzie Ją dobrze znal z opowieści. Mama zmarła na raka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tez rak, w zeszlym roku, ja mialam 29, mama 64, moj synek 2,5. Bardzo mi jej brakuje, jest coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To smutne, mojemu koledze zmarła nagle żona miała 27 lat, kolega został sam z 6 m-cznym dzieckiem. Przykre to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama zginęła w wypadku kiedy miałam 25 lat i już byłam sama mamą dwójki dzieci. Ojciec zmarł dwa lata pózniej na raka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze, straszny jest ten rak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama umarla 3 miesiace temu. Na raka. Bardzo za nia tesknie. Klocilysmy sie strasznie, ale tez bardzo bylysmy zzyte. Nawet teraz jak to pisze to sie rozbeczalam...... mama zdazyla poznac wszystkie wnuki. Moja najmlodsza corka miala 4 miesiace.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja miałam 22 lata
Mama zmarła na raka. Tata moj zmarł gdy miałam 4latka. Mam synka 3 latka i za miesiąc drugi synek sie urodzi. Bardzo brakuje mi mamy, mimo ze minęło juz ponad 6lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego tyle ludzi umiera na raka, dlaczego nie ma na to lekarstwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama zmarla na guz mozgu. Mialam 16 lat. Nie doczekala sie wnuczat.cholernie mi jej brakuje,smutno gdy pomyśle że już jej nigdy nie zobaczę,nie usłysze,nie przytule.moja córka nie pozna babci. Mama była wyjątkowa,najlepsza,kochana.nigdy się nie kłóciłysmy,była nie tylko matka ale i przyjaciółka.dobrym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta_nieznana
Moja mama zmarła 2 miesiące temu. Była w świetnej formie ale nagle dostała udaru mózgu. Ja mam 49 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja zmarla gdy bylam w ciazy.Zabraklo jej 3m-cy by poznac wnuczke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×