Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nic nie czuje do mojej dziewczyny.

Polecane posty

Gość gość

Witam. Dwa miesiące po zakończeniu dłuższego związku(mocno to przeżyłem) poznałem fajną dziewczynę. Zaczeliśmy się spotykać i na początku było fajnie. Chodzimy ze sobą od jakiegoś czasu i widać że dziewczyna jest zainteresowana i jej na mnie zależy,ale ja nic większego do niej nie czuje.Lubie ją jako koleżankę,nic więcej. Jak jestem z nią to jest fajnie ale potem czuje się c*****o. Ona chce czegoś więcej a ja nawet nie jestem w niej zakochany. Myślicie że powinienem się jeszcze pomęczyć i może coś poczuje,czy powiedzieć jej wprost jak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz jej wprost NIE. później będzie tak, że będzie coraz gorzej i ból i płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Ja mówię wprost, nie oszukuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co cie z tamta bylą laczylo ? ile byliscie razem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie oszukuj, jak nie kochsz jej to powiedz jak ona wyczuje sama moze od ciebie odejsc jesli jest uczciwa i szczera po co sie meczyc w takim zwiazku tez tak mialam ze on do mnie cos czul, a ja nic , on to wyczuwal i sie rozstalismy bo taki zwiazek nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tamtą byłem 4 miesiące.Byłem w niej zakochany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal kochasz tę poprzednią. Ale długie miewasz związki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz, bo może być tak ze nagle kogos poznasz i tamta zranisz jeszcze bardziej. nie rob sobie asekuracji tylko zachowuj się jak facet, dobrze wiesz ze to związek z przymusu i skoro do tej pory nic nie poczules, to w przyszłości marne szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdazyles sie w tak krotkim czasie zakochac? musiala ci zawrocic w glowie :P to dlaczego zaczales spotykac sie z ta druga dziewczyna jesli jestes juz w innej zakochany po uszy? jak ja nie rozumiem facetow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie jesteście razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie mieszkacie ? W tym samym mieście czy kilkaset km od siebie? Bo jeśli jesteście blisko to jest szansa, że coś do niej poczujesz, tak było w moim przypadku. Ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19lat. Jakoś dwa miesiące po tym jak zerwaliśmy,ta nowa dziewczyna sama zaczęła inicjować spotkania,byliśmy znajomymi już wcześniej.Na początku chciała się spotkać pod pretekstem jakiejś pierdoły.Mieszkamy w tym samym mieście. Z tamtą zerwałem bo ona kogoś poznała,nie widziałem sensu ciągnąć to dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak sire kontaktujesz z ta dziewczyna do ktorej nic nie czujesz, tylko sie spotykacie a po spotkaniu zadnych milych smsow czy dzwonienia ? troche dziwny ten uklad. pewnie ja zranisz ,ale lepiej powiedziec ze sie nic nie czuje niz oszukiwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdazyles sie w tak krotkim czasie zakochac? Gościu, a twoim zdaniem, ile czasu potrzeba na zakochanie? albo coś jest albo tego nie ma,albo ktoś jest dla nas wyjątkowy albo nie, podążając za twoją logiką autor powinien dać sobie przynajmniej rok czasu i nie zrywac obecnego związku skoro zakochanie się wymaga tego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×