Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DaKa0094

Szczupłe uda

Polecane posty

Od jakiegoś czasu zaczęłam przejmować się wyglądem swoich ud...Koszmar według mnie...zapoznałam się z różnymi zestawami np. mel b na nogi lecz szybko z tego zrezygnowałam, ponieważ bałam się o przyrost mięśni...może i głupie... :) teraz co robię?hmm sexy legs z maily ale tylko kilka ćwiczonek z tego:) i ewentualnie 30-60minut rowerka stacjonarnego...co o tym sądzicie ? CI BARDZIEJ ZAAWANSOWANI MOGĄ MI NA TEN TEMAT COŚ POWIEDZIEĆ? również chodzi mi o te dwie przednie bułeczki na udach..yh jak sie ich pozbyć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.bieganie.pl/forum/viewtopic.php?f=20&t=22039 " Nasz pierwszy winowajca, odpowiedzialny głównie za otłuszczenie ud i pośladków to żeński hormon płciowy - estrogen. Oprócz otłuszczania tych "strategicznych" partii przyczynia się on także do otłuszczenia tricepsu, a u mężczyzn do odkładania tkanki tłuszczowej na piersiach. Oczywistym jest że najczęstszymi "ofiarami" estrogenu są panie i że to właśnie one mają największe tendencje do otyłości w rejonie ud i pośladków. Odkładając na bok temat antykoncepcji hormonalnej, możemy stwierdzić, że osoby obserwujące u siebie taki typ otyłości powinny szczególną uwagę zwrócić na te czynniki dietetyczne, które przyczyniają się do wzrostu poziomu tego hormonu. Jak na ironię, zalecana powszechnie w odchudzaniu soja i jej przetwory podwyższają poziom estrogenu i nie powinny być przez takie osoby stosowane. Dieta osób z otyłością ud i pośladków powinna być bardzo bogata w białko i warzywa. Naturalnym "wrogiem" estrogenu, hormonem niwelującym najłatwiej negatywne skutki jego działania jest testosteron - męski hormon płciowy. Osoby o otyłości w rejonie ud i pośladków znaczącą część swoich ćwiczeń powinny realizować w formie podnoszącej poziom testosteronu, czyli w postaci treningu siłowego. Czyż nie ironią jest to, że osoby takie (pomimo iż są to głównie panie) powinny ćwiczyć krótko i ciężko - stosując mało serii, mało powtórzeń i relatywnie duże ciężary. Nie wzrost ciężarów powinien być jednak celem takich osób - dużo skuteczniej poziom testosteronu zwiększa trening ukierunkowany na wykonanie większej ilości pracy w jednostce czasu. Doskonałym przykładem takiego treningu jest między innymi EDT Charlesa Staleya. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby mieć przyrosty mięśni, to trzeba dużo jeść na masę i ciężko trenować.. niepotrzebnie się boisz. ja spaliłam tłuszcz z ud dietą- byłam szczupła ogólnie, ale miałam niezłe "bryczesy" z tłuszczu. później zaczęłam trenować: biegam, dużo jeżdżę na rowerze ze sporym obciążeniem, robię przysiady, wykroki z ciężarami, jem dużo i nie mam żadnych przyrostów mięśni. rzeźba się pokazała, owszem, ale w obwodach, to nie widzę nawet dodatkowego centymetra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile trzeba miec w udzie by stwierdzic ze sie ma w miare szczupłe? np. przy wzroscie 165 cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhhhiok
ja mam 52 cm przy wzroscie 163 i uwwazam ze mam dosc tęgie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic wam nie pomoże takie macie geny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doopa nie geny.. wiadomo, że organizm kobiety tak działa, że namiętnie magazynuje tłuszcz na udach i zadzie, ale można zdrowo jeść i ćwiczyć. z powietrza się to sadło nie wzięło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myslałam, ze juz nic mi nie pomoze, a jednak cos wymyslono :) Przy moim wzroście 175 cm miałam uda 62 i 63 cm, myślicie sobie, ze masakra, wiem :) zrobiłam sobie 6 zabiegów liposukcji ultradźwiękowej. Mam teraz 54 cm w obu udach i jestem przeszczęśliwa. Nareszcie mogę kupic spodnie takie jak mi się podobają. Salony, które wykonują liposukcję ultradźwiękową można znależć na stronie dobra kosmetyczka wpisując w wyszukiwarkę "liposukcja" i swoje miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michałpres
moja dziewczyna miała wieczne problemy z nogami, nigdy jej się nie podobały do końca. oszczędzała parę miesięcy na rower (http://www.centrumrowerowe.pl/rowery/miejskie-city/p,rower-retro-lux-7-damski-zielony-2014-romet,263207.html?qrtc_slt=slt_product_2_cr&qrtc_tpl=tpl_prod_view&qrtc_typ=prd&qrtc_prd=75769827&qrtc_pos=4&skad=quartic) odkąd go kupiła, jeździ codziennie i wysmukliła nogi jak nigdy :) jest zadowolona, teraz chyba kolej na mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie mam 15 lat i mam ten sam problem.. Trochę to deneruje bo.. Nie ładnie to w sumie wygląda. Normalnie mam 38 cm w udzie.. Ale przy tych 'bułeczkach' czy jak to się zwie aż 47! Zna ktoś jakiś sposób alby tego się pozbyć?... Próbowałam niektórych ćwiczeń lecz to nic nie pomogło. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AneczkaGościnnie
47 cm powiadasz... ja przy wzroście 154cm, mam w udzie aż 54 cm ;/ było 56cm ale zaczęłam trzymać dietę i trochę ćwiczyć. niestety inne cm dalej lecą w dół a w udach nie. Zaczynam wyglądać nieproporcjonalnie. Najgorzej jest od wewnętrznej strony, szczególnie u góry uda.... bułeczki są ogromne. i okropne. Naszukałam się ćwiczeń na te partie mięśni, jednak jakoś nie dają efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też ćwiczenia za bardzo nie pomagały, zeby pozbyc się tłuszczu z wewnętrznej strony ud. Nawet zauważyłam, że uda ucierają się przy chodzeniu. Teraz już nie mam tego problemu, bo zapisałam się na specjalne zabiegi do salonu beauty premium w Poznaniu. Miałam parę razy liposukcję ultardźwiękową i dermomasaż oraz zabiegi z falami radiowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaKamyk
Nie przejmuj się, tylko działaj. Na wyszczuplenie i redukcję cellulitu mogę Ci polecić produkt:https://www.chcemyschudnac.pl/cellactiv/. Jest to super suplement oparty na naturalnych składnikach i co ważne, jest wyjątkowo skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej się pozbyć odchudzaniem i ćwiczeniami cardio. Można wyćwiczyć mięśnie, które są pod spodem, ale te galaretki z boku to zwykły tłuszczyk więc i tak nie będzie tego widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×