Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem balaganiara.co to bedzie gdy dziecko sie urodzi

Polecane posty

Gość gość

hey nie wiem czy ktos ma moze podobny problem.ale ja od zawszs zyje w chaosie nie to ze nie myje garkow czy zostawiam jakis syf...robie wszystko w swoim tempie...ale nie moge zapanowac nad balaganem w szafie... slomiany zapL cos posprzatM a za dw dni to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszy cię zjedzą na stojąco :) :) :) a potem facet cię pogoni i tyle w tym durnym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie będzie. mnóstwo ludzi żyje w syfie, wychowują w nim dzieci, starzeją się i umierają i nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz bałaganiarą z dzieckiem :P Też jestem bałaganiarą :D ale przy dzieciakach zaczęłam troche bardziej się mobilizować do działania. Przy dziecku chata bałagani się z prędkością swiatła i odkładanie porządków w nieskończoność kończy się katastrofą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma być? moi rodzice są bałaganiarzami i jakoś przeżyliśmy z rodzeństwem, skończyliśmy studia i nie mamy urazu. takie życie jest mniej stresujące niż z matką wariatką, która lata na okrągło ze ścierą i dostaje apopleksji na widok okruszka. takie dzieciaki, to dopiero mają przerąbane i narzekają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×