Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Koreczek analny i sex

Polecane posty

Gość gość

Jak myslicie czy sex waginalny + koreczek w pupci bedzie bardziej przyjemny dla kobiety niz sex bez koreczka ? Probowaliscie kiedys czegos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ona akceptuje cokolwiek w kakaowej dziurce to czemu nie. Zakładając że lubi sex analny (ale naprawdę lubi a nie dlatego że Ty tego od niej oczekujesz) to na pewno sprawi jej to dużą przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, jezeli akceptuje akcje z tamtej strony to myślę że będzie to dobry rodzaj stymulacji. Przy okazji korek będzie rozmasowywał pupę i przygotowywał do wjazdu czegoś większego, rozumiem że następnym krokiem będzie seks analny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dziewczyna lubi sex analny i dlatego zastanawiam sie nad kupnem jakiegos koreczka i przekonac sie czy bedzie przyjemniej czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak lubi anal to kupuj i sie nie zastanawiaj - bedzie zadowolona z niespodzianki. nie zapomnij o dobrym lubrykacie i plynie do odkazania takich zabawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jak lubi seks analny to prezent pewnie będzie strzałem w przysłowiowa dziesiątke, podobno warto kupowac taki droższy co nie zaśmiarduje (chyba silikonowy o ile mi się kojarzy), zresztą zaraz pewnie pojawia się tutaj sprzedawcy z radami i DYSKRETNIE będą polecać swoje sklepiki, więc będziesz miał wybór sam też się skłaniam do zakupu, wsadzanie palców w dupcię nawet z żelem może być bolesne dla partnerki (paznokcie itd), gadżety sa kolorowe, fajne, wiec czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzialem taki ladny koreczek "Dorcel - GEISHA PLUG DIAMOND" zakonczony takim jakby diamentem. Caly wchodzi do pupy a wystaje wlasnie tylko ten diamencik. Bardzo ladnie to wyglada i chyba taki koreczek kupie dziewczynie. Skoro lubi anal to bedzie zadowolona z takiego prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×