Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

20 latka

Polecane posty

Gość gość

mam 20 lat, jestem dziewica. ale wyobrazam sobie seks tylko z 1 facetem, ktorego kocham, nie pociagaja mnie inni faceci, nie wyobrazam sb z nimi bliskiego kontaktu, dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOX
Bo jestes porzadna dziewczyna ,malo zgorszona i skad to dziwne pytanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje.stad, ze np. moje kolezanki bedace lub nie w zwiazkach czasem mowia ze podoba im sie dany facet, nawet czasami sb fantazjuja na jego temat, a ja tak nie mam, dla mnie liczy sie tylko facet, ktorego kocham, inni faceci dla mnie nie istnieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnie tutaj
bo go kochasz, jak sie odkochacie w sobie bedziesz myslala inaczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOX
mam dokladnie tak samo najbardziej pociaga mnie tylko moja kobieta bardz ja kocham i nie zdradzilbym choc moze nie jestem jakis uczciwy myslowo ale to chyba tylko dlatego ze nie mam zbyt wielu stosunkow z nia, a na kolezanki nie zwracaj uwagi jak maja faceta i chca z innym to sa po prostu puste i bez wartosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcialabym sie odkochac, trwa to juz 3 lata. tylko dziwne jest dla mnie, ze osobie bedacej w zwiazku moze sie ktos inny podobac, dla mnie inni faceci nie istnieja jako faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że jeszcze nie jesteś dość rozwinięta emocjonalnie lub po prostu nie jesteś jeszcze przygotowana na głębsze doznania to troszkę mnie dziwi ponieważ dziewczęta w twoim wieku mają już raczej ugruntowaną wiedzę i odrobinę doświadczenia erotycznego. Oczywiście nie ma w tym na razie nic niepokojącego,myślę że to przyjdzie z czasem. pozdrawiam Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dobrze, ze nie jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja chcialabym spedzic z Nim zycie, zalozyc rodzine, po co mi inne doswiadczenia, jak jestem tego pewna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak mam, a mam 25 lat, podoba mis ie tylko moj , podnieca mnie , moge codzinnie z nim byc, ale tylko i wylacznie on, od 4 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOX
Wlasciwie teraz moze Ci to nie byc potrzebne ale na starosc mozesz miec taki syndrom ze bedziesz zalowala ze sie nie wyszalalas albo nie sprobowalas jacy sa inni faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
demiseksualna chyba raczej nie jestem, podoba mi sie moj facet, chce z Nim kiedys pojsc do lozka, byla bym w stanie zrobic to tylko z Nim,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupie gadanie z tym syndromem. Najpiekniejsze jest miec jedna osobe i jesli komus sie nie powiedzie, to trudno, ale jak sie dziewczynie powiodlo juz to cale szczescie ze tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem z takich osob co musza sie wyszalec, nie potrzebuje tego. wystarcza mi On, fajnie juz by bylo zalozyc rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOX
wiem ja tylko glupoty gadam zazwyczaj nie mam racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje Wam wszystkim za wypowiedzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOX
nie ma za co dla nas to przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tez tak mialam . Dopoki temeramenty sie zgrywaly. Potem sie wszystko rozeszlo i juz inaczej mysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo go kochasz i nie jestes d****** dlatego tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze jest tu chetna na seks rozmowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×