Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przeraRZona

Samotna mama 25 letnia, zdesperowana, szukam pomocy! :(

Polecane posty

Gość przeraRZona

Witam, jestem mamą samotnie wychowującą dwójkę dzieci... Wcześniej udało mi się pracować, dawałam sobie ze wszystkim absolutnie sama radę, nie miałąm problemów dbam o siebie i dzieciaczki, odłożyłam pare groszy i wyruszyłam na szerokie wody... Ale chyba to nie był najlepszy pomysł gdyż wynajmuję za drogie mieszkanie na swoje możliwości, oszczędności się kończą, do przedszkola dzieci się nie da zapisac? ;/ w związku z tym nie mogę podjąć pracy a mój dochód to jedynie alimenty 1000zł... Potrzebuję pomocy w ogarnięciu się, znalezieniu mieszkania, pokoju, kawalerki, pokierowaniu gdzie szukać pomocy, potrafię gospodarnie żyć ale na dzień dzisiejszy jestem bezradna, przerażona i załamana ;( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a rodzina, znajomi? od bylego meza tez możesz wziąć alimenty na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna_dlon79
Przerażona, jak mogę ci pomoc ? skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerażona, jak mogę ci pomoc ? skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeraRZona
Akurat nawet nie mam zdrowia na dzień dzisiejszy myśleć o seksie gdy priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom... Sponsoring odpada, ja muszę dawać przykład dzieciom, są to dziewczynki a mówi się "jaka matka taka córka"... Potrzebuję pomocy w ogarnięciu się, jestem zadbaną myślę i słyszę że ładną kobietą ale to nie wystarczy. Brak miejsc w przedszkolach zrujnował moje nadzieje i marzenia... potrzebuję takiej pomocy znalezienie swojego miejsca, przedszkola no i pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeraRZona
Akurat nawet nie mam zdrowia na dzień dzisiejszy myśleć o seksie gdy priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom... Sponsoring odpada, ja muszę dawać przykład dzieciom, są to dziewczynki a mówi się "jaka matka taka córka"... Potrzebuję pomocy w ogarnięciu się, jestem zadbaną myślę i słyszę że ładną kobietą ale to nie wystarczy. Brak miejsc w przedszkolach zrujnował moje nadzieje i marzenia... potrzebuję takiej pomocy znalezienie swojego miejsca, przedszkola no i pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeraRZona
Akurat nawet nie mam zdrowia na dzień dzisiejszy myśleć o seksie gdy priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom... Sponsoring odpada, ja muszę dawać przykład dzieciom, są to dziewczynki a mówi się "jaka matka taka córka"... Potrzebuję pomocy w ogarnięciu się, jestem zadbaną myślę i słyszę że ładną kobietą ale to nie wystarczy. Brak miejsc w przedszkolach zrujnował moje nadzieje i marzenia... potrzebuję takiej pomocy znalezienie swojego miejsca, przedszkola no i pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeraRZona
Przepraszam za tą ilość wiadomości ale internet mi szwankuje i nie wysyłało... jak widać wysłało nawet za wiele... Mój były mąż jest alkoholikiem i nie mam z nim kontaktu od 2012 roku gdyż bardzo mnie skrzywdził nie uzyskałabym od niego pomocy. Dziećmi też się nie interesował i mówił, że on o dzieciach nie myśli tylko o mnie dlatego chciałam im darować tej przykrości i wyjechałam bardzo daleko próbując swoich sił od nowa, zaczynając od zera. Ja jestem tak zdeterminowana, że swoje miejsce na ziemi wszedzie bym odnalazła bez względu na miesce w którym się teraz znajduję. A obecnie jestem pod Warszawą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeraRZona
Przepraszam za tą ilość wiadomości ale internet mi szwankuje i nie wysyłało... jak widać wysłało nawet za wiele... Mój były mąż jest alkoholikiem i nie mam z nim kontaktu od 2012 roku gdyż bardzo mnie skrzywdził nie uzyskałabym od niego pomocy. Dziećmi też się nie interesował i mówił, że on o dzieciach nie myśli tylko o mnie dlatego chciałam im darować tej przykrości i wyjechałam bardzo daleko próbując swoich sił od nowa, zaczynając od zera. Ja jestem tak zdeterminowana, że swoje miejsce na ziemi wszedzie bym odnalazła bez względu na miesce w którym się teraz znajduję. A obecnie jestem pod Warszawą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeraRZona
Nie, nie, nie... Mężczyźni, kobiety ja nikogo nie dyskryminuję tym bardziej, że gdy się oczekuje od kogoś pomocy nie można wybrzydzać... Aby poprostu było lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeraRZona
Nie, nie, nie... Mężczyźni, kobiety ja nikogo nie dyskryminuję tym bardziej, że gdy się oczekuje od kogoś pomocy nie można wybrzydzać... Aby poprostu było lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jaka matka taka córka" .. a teraz jaki przykład dajesz? darmozjad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jaka matka taka córka" .. a teraz jaki przykład dajesz? darmozjad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeraRZona
każdy ma prawo do własnej oceny... Ale jeśli nikt nigdy nie został z maluszkami sam, nie ma prawa mnie ocenić. Choć obawiałam się takich komentarzy to one bardzo bolą i długo się zastanawiałam czy jest sens pisać gdyz jestem bardzo delikatną osobą. Gdybyś przeszedł to co ja, upadł tyle razy a co najważnejsze zawsze się podniósł wiedziałbyś o co mi chodzi. A bycie "darmozjadem" wcale mi nie odpowiada w życiu i chciałbym sobie poradzić ze wszystkim jak najlepiej potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie można wybrzydzać? jednak sponsoring odrzuciłaś, a niby taka potrzebująca... chyba 3000/miesięcznie za 8 spotkań podbudowało by twój budżet co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 8 spotkań dostała by max 1600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem czy 1600, to by było 200 za spotkanie, a spotkanie to nie oznacza 1 godziny, to mogą być dwie godziny zwykłe divy z roksa biorą 200/godzine a o to właśnie chodzi w sponsoringu by zapłacić jej więcej, ale za to mieć ją na wyłączność... a nie jak divy z roksa że co chwile inny ją dyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o to właśnie chodzi w sponsoringu by zapłacić jej więcej, ale za to mieć ją na wyłączność... .. a kto na wyłączność weźmie takie stare coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o to właśnie chodzi w sponsoringu by zapłacić jej więcej, ale za to mieć ją na wyłączność... .. a kto na wyłączność weźmie takie stare coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25letnia babeczka i stara? chyba masz coś z deklem frajerze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak stara i jeszcze po 2 ciążąch, utrzymuje się 18 - 22 latki, a nie takie jak autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeraRZona
Na starą się nie czuję aczkolwiek nie uważam, że sponsoring jest formą pomocy. Żeby uprawiać seks trzeba kogoś kochać i czuć porządanie a nie zarabiać na własnym ciele. Wolę zarobić 1000zł ciężko pracując niż się sprzedawać. A gdybyś zobaczył jak to "stare coś" wygląda byłbyś zaskoczony. Gdybym była materialistką to bym nie była w takim potrasku jak obecnie się znajduję ale włśnie o to chodzi, że mam większe wartości w życiu, nie chcę być darmozjadem i ułożyć sobie życie. To przykre, że ktoś tak ocenia kogoś kto prosi tylko o pomoc, pokierowanie :( Ja nigdy tego nie robiłam, pierwszy raz prosze o pomoc... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeraRZona
skąd możesz wiedzieć czy po dwóch ciązach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sobie bierz cebulaku taką 18-22 ale nie sap jeśli ktoś chce wziąć 25tke po 2 ciążach, h*j ci do tego cebularzu byle tylko opluć wszytko drugiemu z zazdrości k***a jak ja takich polaczków nie nawidze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdybyś zobaczył jak to "stare coś" wygląda byłbyś zaskoczony ... no jasne hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeraRZona sprawdz maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie sap jeśli ktoś chce wziąć 25tke po 2 ciążach, h*j ci do tego cebularzu ... nikt nie bierze, takie na roksie lądują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeraRZona
okkk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×