Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

14 tydzień i plus 4 kg!

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny, ja mam już 4 kg więcej, a mam wrażenie, że wcale nie jem dużo. Jem raczej normalnie. Nie wiem, co się dzieje. Widać mi już mały brzuch. A podobno jeszcze nie powinno. Przed ciążą ważyłam 62 kg (175 cm wzrostu). Teraz ważę aż 66 kg! I ten brzuch! Mam straszne zaparcia i wzd ęcia, może to dlatego? Kurcze, nie wiem sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie tez waga poszla duzo do gory a mowia ze nie widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie u mnie też mówią, że nie widać, a to już 4 kg. I ja widzę brzuszek. Spodni sprzed ciąży już niestety nie dopinam. Muszę nosić ciążówki. Ja już w 10 tygodniu miałam 2 kg więcej. A teraz doszły kolejne dwa. Trochę się tym martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem szczerze, że te 4 kg jak na 14tc, to sporo...no ale nic się nie martw, bo to też nie jest tak, że będziesz tyła po 2 kg na 2 tygodnie, często to jest skokowo, może ci się niedługo zatrzymać i przez długi czas nic nie przytyjesz, albo mało...ja do 20 tygodnia nic nie przytyłam, nawet trochę mi spadło, ale później skokowo od razu kilka kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to duzo ja 13 tydzien i pół kilo do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko na kafe kobiety chudna w ciazy. ja mam 20tc i 8kg do przodu, jem tyle co przed ciaza. Taka uroda... i msm kilka kolezanek ktore tak tyly. Kazda kobirta ma inaczej nie ma co porownywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak przed ciaza wazylas 80kg to i tak za duzo przytylas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko powiedz jak wyglada twoj przykladowy jadlospis na jeden dzien? Ja jestem w 17 tyg i przytylam 3 kg co mnie martwi ze za malo. Choc nie mam wogole ruchu bo musze lezec. Na zaparcia polecam jablka i jogurty codziennie mi pomogly a tez na poczatku mnie meczyly zaparcia. Teraz np chodze po 2/3 razy dziennie a jem duzo slodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 80 to jeszcze mi sporo brakuje zazdrosnico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nudzisz sie babo w ciazy, czy musisz sie dowartosciowac na kafe bo maz nie moze patrzec na ciebie w ciazy? jak ja lubie takie baby... ktos sie martwi o wzrost wagi a ta z satysfakcja, ze malo przytyla przez ciaze. no ale moja droga zostalo ci 6 najgorszych tygodni. 4 kg dojda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt nudzi mi się :-) autorko sprawdź poziom hormonow tarczycy może dlatego tyjesz jeśli nie jesz dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko nie straszcie, że prawie na mecie tyle się tye :O bo ja już ogólnie wykorzystałam swój limit bezpiecznych 12 kg a tu jeszcze 4 tygodnie!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 kg to nie jest dużo - tym bardziej, że twoja waga przed ciążą była ok :) i wcale nie jest powiedziane, że przytyjesz jak słonica do końca ciąży :) drugi trymestr jest dużo łatwiejszy od pierwszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokjnie, ja tez bardzo szybko mialam widoczny brzuch, tez ok. 13 tyg i sie nie dopinalam w niektorych spodnicach. Nie wiem ile wtedy bylam na plusie ale do konca ciazy w sumie 11 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, jeżeli nie opychasz się jedzeniem i jesz w miarę zdrowe rzeczy to wszystkie dodatkowe kg zejdą po ciąży. Nasza waga to nie tylko tłuszcz, ale też dodatkowa krew, dziecko, łożysko, wody, powiększona macica. Ja w ciąży chodziłam do dietetyka, ponieważ szybko i dużo tylam, a wszystkie badania miałam ok. Na pierwszej wizycie pokazałam jej spis z 2 tygodni co i w jakich ilościach jem. Nie bylo się do czego przyczepić. Powiedziała mi, że jeżeli to co jej pokazałam zgadza się ze stanem faktycznym to wszystko mi zejdzie po porodzie. I tak też się stało. Przytyłam bardzo dużo w ciąży, ale po pologu mialam tylko 4 kg +. Do wagi sprzed wróciłam jakieś 2-3 miesiące po porodzie. Moja koleżanka przytyła tylko 13, ale 6 kg do tej pory nie może zgubić, pomimo, że minęło już 3 lata.... Uszy d góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w pierwszej ciazy przytylam 13 kg. Teraz jestem w 24tc, 2 tygodnie temu na wizycie wazylam 62 kg, przytylam juz 7,5. Sporo, ale nie jestem gruba jak tu juz ktos zaczal wyzywac. W pierwszej ciazy tylam podobnie z wizyty ma wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko przyzwyczajaj się, pózniej będzie już tylko gorzej. Bardzo pilnowałam wagi i pod koniec 7 miesiąca miałam 7 kg na plusie. Co z tego jak teraz jestem w połowie 9 i mam, uwaga uwaga plus 19! Nie wiem skąd, nie wiem jak. Podejrzewam, że połowa to woda taka jestem spuchnięta jak balon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem w 14 tyg.przytylam 2 kg ale w ciagu ostatnich 2 tyg od kiedy przestały męczyć mnie wymioty,bo wcześniej ani grama . Trochę mnie martwi to tempo :/. Bo do chudzin nie należę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazda kobieta jest inna, a do tego kazda ciaza nawet u tej samej kobiety moze byc zupelnie rozna. w pierwszej ciazy przytylam 12 kg, teraz jestem w drugiej ciazy, pod koniec 3msc mialam 3 na plusie, teraz 32 tydz i 9 kg wiecej...czyli jak widzisz, to ze zaczniesz przybierac na wadze wcale nie oznacza ze bedzie coraz gorzej. jedz zdrowo i o odpowiednich ilosciach, to wazne dla twojego dziecka, a reszta sie nie martw, nie masz na to wplywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przez ciaze (druga) prztyłam 9kg tylko ale dlatego, bo przed nia wazylam duzo - 71/72kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc29
hej ja 11 tydzien i waga + 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc29
jem normalnie i tez mam wzdety brzuch a zaparcia tez mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×