Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wspólny prezent na 18

Polecane posty

Gość gość

Składamy się z dziewczynami i kupujemy znajomej na osiemnastkę jakiś fajny depilator. Tylko problem w tym, że jeszcze żadna z nas nie korzystała z takiego urządzenia. Zna się ktoś może na tym? Doradzicie nam coś? Znajoma ma dosyć grube czarne owłosienie i wiemy że marzy się jej depilator od dawna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
extra pomysł na prezent, chciałabym taki dostać jak byłam młodsza :) mi niestety mama nie chciała kupić i męczyłam się z tymi strasznymi maszynkami :/ teraz zbieram kase na depilację laserową bo przy moim owłosieniu to jedyny rozsądny sposób. depilatora poszukaj sobie moze w jakiś rankingach, ja tez sie niestety nie znam na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam problem co kupić koleżance, ale depilator już ma... co można kupić jeszcze fajnego z takich 'sprzętów'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lokówkę prostownicę, suszarkę do włosów, zestaw do pielęgnacji paznokci ze specjalną suszarką po malowaniu, urządzenie do depilacji woskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do takiego owłosienia najlepsze bedą te depilujące dyskami. Lepiej radzą sobie żeby wyrwać włoska z cebulką a nie urwać go zaraz pod skórą. Ja korzystam z philipsa satin perfect i jest super. Można go używać pod wodą, przy delikatnych miejscach można zmienić nakładkę na golącą a w komplecie jest do tego fajna pęseta podświetlana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emrelka98
Jeśli jest Was kilka i zamierzacie się złożyć to kupcie dziewczynie coś porządnego ;) Sama jak do tej pory korzystałam z 3 depilatorów, dwóch tanich i teraz droższego. Różnica niesamowita. Wprawdzie ból jest ale jednak te wszystkie nakładki masujące dużo dają i sprawiają, że jest to o wiele bardziej znośne. Mam dokładnie ten model: http://www.skapiec.pl/site/cat/343/comp/413593 Ja kupowałam go trochę drożej ponieważ wtedy była to nowość ale teraz jest tańszy. Ma wiele fajnych końcówek (czasami zdarza się z nich korzystać...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×