Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki kraj na emigrację?

Polecane posty

Gość gość

muszę wyjechać, bo mam dług w US w wysokości prawie 50tys ( było 25, ale odstetki rosną) i nie opłaca mi się w kraju pracować, bo połowę pensji trzeba było oddawać, jakikolwiek majątek mieszkanie, samochód będzie od razu zlicytowany. Czy w Berlinie jest praca dla chętnych, czy trudno o nią? Nie mam żadnych znajomych w Niemczech, byłem tam raz w czasie wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie znasz jezyki obce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjedz do UK,znajdz prace i po 6 miesiącach może oglosic upadlosc konsumencka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam USA bylem 20 lat teraz policja tego kraju moze mi zjechac po plecach pozdrawiam s*******a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w niemczech jest praca, ale nie wiem czy cie nie dosięgna tam, jestesmy w unii, znjada cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość muszę wyjechać, bo mam dług w US w wysokości prawie 50tys xxx kolejny pieprzony biznesmen, co za ludzi zusu nie płacił a lorda strugał! pensji pewnie też ludziom nie płaciłeś, szmatławcu, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w niemczech nie ma pracy a przynajmniej takiej z ktorej zarabiajac moglbys splacic dlug :) tu jest praca tylko aby sie utrzymac przy zyciu UK albo Szwecja Norwegia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale on wcale nie ma zamiaru spłacać żadnych długów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Australia! Tam wysylano bandytow,szumowiny na poczatku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz sobie spokojnie do kraju w UE.Nawet jak cie znajda to jakakolwiek egzekucja odbędzie się wedle prawa miejscowego czyli prawie 1000euro miesięcznie do zycia ci zostawia,samochodu taniego nie zabiorą i bezstresowo sobie spłacisz lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To duzo splaci jak z 1200 euro zarobi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narobiłeś dlugow w pl, a teraz chcesz je robic w innym kraju? Ja cie w UK nie chce widziec... wstyd mi za takich "rodakow"... Przez takich jak ty my w obcych krajach jestesmy przeswietlani jak przez RTG, a zyjemy uczciwie... narobiles dlugow to teraz je splac a nie chowasz łeb w piasek.. z checia splunelabym ci w twarz nistety nie mam takiej mozliwosci... a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wietkong :D tam cie nikt nie znajdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc11
Hehe no wlasnie o to chodzi.Zarobi z 1200euro-zabiora mu przez kilka lat po 200euro z wyplaty i się przedawni albo jak dobrze pokombinuje to zarobi trochę mniej i nic mu nie zabiorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedz do norwegii pracę znajdziesz tam przez pracaidealna.pl nie będziesz musiał jechać w ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że długi skarbowe mogą być ściągane w całej unii. Chodzi o ustawę z 11 października 2013 r. o wzajemnej pomocy przy dochodzeniu podatków, należności celnych i innych należnośc****eniężnych (Dz.U. poz. 1289). To tak, jak z mandatami. Od niedawna błyśnie ci w Niemczech, ściągną w Polsce. Odwrotnie to działa również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chodzi o Norwegię, to polecam szukać pracy przez stronę http://www.pracanorwegia.pl/ - moim zdaniem naprawdę można trafić na fajne ogłoszenie. Tylko koniecznie zacznij uczyć się norweskiego, jak chcesz tam zostać na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaden :) teraz wszędzie się żyje byle jak i zapierdaaa...llaa jak wół !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te oferty na Norwegię http://www.pracanorwegia.pl/ wyglądają bardzo spoko. Jasne, że nic za darmo i musisz pracować nieraz ciężko, ale kasa od razu inna jak się patrzy na stawki NOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sahra

W Szwecji pierwsze rok, dwa lata mogą być trudne, ale jak podłapiesz język to potem będzie już z górki. Język wbrew pozorom gramatycznie łatwy dla Polaka a ludzie serdeczni i przychylni Polakom. Staniesz szybko na nogi, bo praca jest i to za godziwe pieniądze. Szwedzi lubią Polaków i  cenią ich za ich pracowitość. No i nie ma tam mowy o dyskryminacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

żaden.....wszędzie jest teraz cieżko...miodowe czasy dawno za nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian
1 godzinę temu, Gość xxx napisał:

żaden.....wszędzie jest teraz cieżko...miodowe czasy dawno za nami

Tak, lepiej pracować w pl za 3.000. Nigdzie nie wyjeżdżajcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×