Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

axxk

Foreverslim czy warto?

Polecane posty

Gość gość
Same tabletki nie pomogą to fikcja, najwyżej przeczyszczą organizm, a potem efekt jojo murowany. Ważny jest ruch, racjonalne żywienie .Ja schudłam sporo na tej diecie http://dieta-lux.pl/44535 ,już w pierwszym tygodniu spadło mi z wagi 3 kg .Dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez dietetyków i trenerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszych tabletek niż Foreverslim chyba jeszcze nikt nie wymyślił.Zdecydowanie radzą sobie z nadwagą ale w sposób całkiem bezpieczny dla zdrowia.Mogę tylko polecić i namawiać do tego aby stosować te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi akurat udało się trwale schudnąć dzięki Foreverslim ale jeżeli odpukać musiałabym jeszcze kiedykolwiek sięgnąć po tabletki to ponownie wybrałabym Foreverslim.Wole nie eksperymentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto.Warto bo odchudzanie jest znacznie łatwiejsze bo nie ma napadów głodu.Więc jeżeli ktoś chce się odchudzać polecam dołączyć Foreverslim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anita
Moim zdaniem nie ma lepszego środka jak Foreverslim jeżeli chodzi o wspomaganie odchudzania. Mi w każdym razie pomógł i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja może nie miałam aż tak dużej nadwagi ale te 12 kg straszni mi przeszkadzało.Sama dieta przynosiła efekty ale nie takie jakich się spodziewałam.Dopiero po wprowadzeniu Foreverslim wszystko potoczyło się znacznie szybciej.Wystarczyły dwa miesiące.A ostatnie opakowanie Foreverslim zostawiłam sobie tak na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Małgorzata
Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać. W końcu pozbyłam się nadwagi. Moim zdaniem to wielki sukces, bo wcześniej efekty były kiepskie, a teraz pełen sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam Foreverslim, i mogę zapewnić o jego skuteczności miałam przy nim diete i sporo, naprawdę sporo ćwiczyłam, ale nie poszło na marne bo schudłam plus dobre samopoczucie, ogólnie ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietatrenujaca
Dziewczyny udało mi się schudnąć 9 kg. Czuję się niesamowicie a to wszystko dzięki https://www.igortreneronline.pl Gorąco polecam tego Pana bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
foreverslim to dramat, bóle żołądka, złe samopoczucie katastrofa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze efekty po Foreverslimie można zauważyć po paru dniach brania.Chociażby zmniejszony apetyt,zero chęć na słodycze.Ja pierwszy raz zważyłam się po dwóch tygodniach brania Foreverslimu i oczom nie wierzyłam bo ubyło mi 3 kg,myślałam że mam wagę zepsutą.Jeżeli jeszcze dołożycie do tego dietę to nie ma siły abyście nie schudły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie!!! Czytałaś temat ze to sama chemia i naciągacze. Nie nie o jeszcze raz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :D Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Foreverslim zdecydowałam się dopiero wtedy kiedy zobaczyłam efekty u sąsiadki.Nie chciałam wierzyć że tak szybko poradziła sobie z pozostałościami po ciąży.Mi udało się na Foreverslimie zrzucić 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najskuteczniejszy okazał się Foreverslim.A nie ukrywam że brałam już kilka podobnych preparatów i efektów nie było żadnych .Jeżeli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej na temat tych tabletek polecam stronę Foreverslim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Foreverslim schudłam bardzo dużo.Ważne jest to aby ściśle przestrzegać zasad kuracji.Są one jasno okrelone.Nie ma możliwości żeby nie schudnąć stosując dietę Foreverslim i ćwicząc nie koniecznie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się schudnąc i bardzo dobrze.Ale jest to suma trzech składników diety,aktywności i Foreverslimu.Najważniejsze jest to aby tego nie zaprzepaścić i nie wrócić to starego trybu życia i jedzenia byle czego.A co do głodówki robię sobie raz na jakiś czas jednodniową głodówkę aby oczyścić organizm piję wtedy tylko samą wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim Słuchajcie - te wszystkie preparaty to niszczenie zdrowia! i kasy. Strasznie dużo by o tym pisać, ale póki co odsyłam na stronę https://www.fitczaja.pl/blog bo tam już jest pierwszy bardzo ważny artykuł na temat właśnie trzech pojęć, które na pierwszy rzut oka są takie same, ale NIE MOŻEMY między nimi postawić znaku równości czyli: • zdrowe jedzenie • utrata wagi • utrata tkanki tłuszczowej. Może niedługo też się coś pojawi właśnie na temat tych różnych preparatów, które "powodują utratę wagi". Oby;] Strona ciekawa - polecam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektów jakie uzyskałam. Schudłam 14 kg i co moim zdaniej jeszcze ważniejsze od samego odchudzania... waga NIE wróciła, nie ma efektu jo-jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kto ma problemy ze zrzuceniem nadwagi powinien spróbować tabletek Foreverslim.Ich skład jest tak dobrany że pozwala na szybki spadek wagi.Ważne jest to że w tych tabletkach nie ma ani grama chemii.Sama natura.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi z pomocą Foreverslimu udało się schudnąć dość sporo kilogramów.Wiadomo że same tabletki nie dały by rady ,do tego zmieniłam nawyki żywieniowe,trochę więcej się ruszałam no i w końcu się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskac po ich zastosowaniu. W 3 miesiące pozbyłam się praktycznie cąłej nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Foreverslim to jedne z najlepszych tabletek wspomagających odchudzanie. Mi w każdym razie pomogły pozbyć się 12 kilo z nadwagi jaką miąłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okazuje się że nie ma prostszej recepty na odchudzanie niż dieta i Foreverslim.Dzięki temu mi udało się schudnąc 14 kg bez zbędnego wysiłku.Sama nie mogłam uwierzyć że poszło mi to aż tak szybko biorąc pod uwagę wcześniejsze próby odchudzania.Dla mnie równie ważne jest to że nie wystąpił u mnie efekt jo-jo.Czyli odchudzanie było skuteczne i trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o zastosowanie Foreverslimu, to moimz daniem to jeden z najlepszych tego rodzaju środków jakie są dostępne w Polsce. 3 miesiące i nie mam nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąc po zastosowaniu Forevewrslimu. 3 miesiace czasu i po nadwadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś mnie pyta o tabletki na odchudzanie to polecam mu tylko Slimunox. stosowałam kilka dostepnych na rynku srodków i te sprawdzają się według mnie najlepiej. Waga spada dość szybko bo po około 10dniach czuć już efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonałym sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów są tabletki Foreverslim.Mi dzięki tym tabletką udało się zrzucić całą nadwagą z którą walczyłam jakiś czas.Dla ważną rzeczą było to że te tabletki pozwoliły mi zrzucić te kilogramy w sposób bezpieczny dla zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×