Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam dosc swojego syna!

Polecane posty

Gość gość
Ja swoje dziecko rozpieszczam,kupuje mu co najlepsze,obiady gotuje maz,a sprzatam jak mi się chce,może nazwiecie mnie leniem,ale jestem szcześliwa bo moje zycie nie jest meczarnią,niektóre tu na kafe zapierdzielaja jak w łagrze i sa z tego dumne to dla mnie jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje dziecko rozpieszczam,kupuje mu co najlepsze,obiady gotuje maz,a sprzatam jak mi się chce,może nazwiecie mnie leniem,ale jestem szcześliwa bo moje zycie nie jest meczarnią,niektóre tu na kafe zapierdzielaja jak w łagrze i sa z tego dumne to dla mnie jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a nie wiedzialas z czym sie wiaze macierzynstwo ? Ja mam 2 dzieci 8 letniego syna i 8 miesieczna corke. Maz pracuje od 5 do 19 i tez jestem sama z dziecmi bo moi rodzice sa za granica a tesciowie pracuja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuuuuuuu straszę zleciały sie kwoki jakie to są dzielne :) to zupełnie normalne co czujesz tylko nieliczne wyjątki czerpią orgazmy z nieprzespanych nocy i zaperdzielania w zegarku 24h na dobę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wyznaję zasadę: good mom has a sticky floor, dirty oven and happy kids nic na siłę i z dystansem pomruczy, postęka, w końcu zakuma że nie tędy droga nie noś go wszędzie i cały dzień - robisz duży błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.05.14 [zgłoś do usunięcia] gość Zapierdziela, to autorka watka męczennica biedna, to ona i tobie podobne sa sierotkami umeczonymi dzieckiem, cała reszta zyje normalne- zajmuje się dzieckiem robi zakupy pracuje, i nie pada przy tym na psyk bo zwyczajnie daje sobie rade i nie nosi dziecka 24/24 na rekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie to autoreczka ma zapiedziel bo musi udowodnić całemu swiatu jaka to idealna jest, kreatywna zabawa z dzieckiem od switu do nocy no bo przecież jak inaczej :o to wy chyba macie jakieś orgazmy zachowując się jak idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem szczerze, ze nie moge zrozumiec autorki. ja nie mam dzieci a bardzo chcialam miec. jakbym miala takiego maluszka polrocznego bylabym mega szczesliwa. ciesz sie z tego co masz. Wierze ze ci ciezko ale masz cos czego inni nie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×