Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aśka 1987

Odzyskałam piekny brzuch i faceta. Podziękowania dla dr Sankowskiego

Polecane posty

Gość gość
sankowski ma teraz podobno problemy finansowe więc raczej schodzi z cen,ale ja bym raczej dopłaciła żeby mnie nie ruszał niż poszła swiadomie na zabieg do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z wpisem powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich! Zdecydowałam się na Dr Sankowskiego z polecenia swojej kuzynki, która wcześniej operowała się u tego specjalisty. Moja kuzynka,jej znajome a teraz i ja jesteśmy wszystkie zadowolone z efektów po operacji. Ja robiłam plastykę brzucha i wyszło genialnie, pozbyłam się ogromnego fałdu, który wylewał się na wszystkie strony ciała. Teraz mam idealny brzuch, muszę jeszcze smarować blizny specjalną maścią, ale do następnego lata będzie idealnie i w końcu będę mogła, bez żadnych krepujących sytuacji normalnie pokazać się na plaży. Po zabiegu czułam się dobrze. Myślałam, że to będzie bardziej boleć, ale dzięki informacjom i wspaniałej opiece zastosowałam się do wszystkich wskazówek jakie otrzymałam i mój brzuszek wygląda naprawę extra! Byłam w Klinice 3 dni i operacji było bardzo dużo, nie słyszałam, aby jakaś pacjentka była nie zadowolona, a i w poczekalni czy podczas wizyt kontrolnych również tego nie zauważyłam. Średnia wiekowa też była różna, większość jednak były to Panie do ok. 40, a i panowie też byli! Osoby, które piszą te wszystkie zakłamane wpisy niech wsadzą sobie je w d....! Będą wtedy z pewnością piękniejsze! Teraz umówiłam się na powiększanie piersi bo wiem, że nikt inny nie zrobi ich tak dobrze jak Dr Sankowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×