Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Iwona Wieczorek

Polecane posty

Gość gość
a nie siedziec na forach i pierdziec w taborety i wynurzenia swoje pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto zna znajomych Iwonki niech pisze co robią dla sprawy!!!!! Szukajcie jej ludzie przecież pod ziemie się nie zapadła!!! Znacie Iwonke - piszcie, nie dawajcie satysfakcji, złym ludziom. Nie wolno zapominać - trza szukać. Gdzie są znajomi Iwonki? Szukacie jej? Co robicie dla sprawy? Chlacie i balujecie tylko? Kim była dziewczyna podążająca śladem Iwonki? Ten Numer tożsamy - ponoć to była dziewczyna jednego z kolegów będących z Iwonką w klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto zna znajomych Iwonki niech pisze co robią dla sprawy!!!!! Szukajcie jej ludzie przecież pod ziemie się nie zapadła!!! Znacie Iwonke - piszcie, nie dawajcie satysfakcji, złym ludziom. Nie wolno zapominać - trza szukać. Gdzie są znajomi Iwonki? Szukacie jej? Co robicie dla sprawy? Chlacie i balujecie tylko? Kim była dziewczyna podążająca śladem Iwonki? Ten Numer tożsamy - ponoć to była dziewczyna jednego z kolegów będących z Iwonką w klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jeden był szczególnie udany: używał różnych nicków, żeby inni myśleli, że chodzi o kilka osób, i w ten sposób prowadził sam z sobą dyskusję. Wypisywał niestworzone historie, a potem sam je analizował, interpretował. Poznawałam go, bo zawsze korzystał z tego samego numeru IP komputera. Zastanawiał się na przykład, czy to była niewinna ofiara, czy może sobie zasłużyła, bo być może - na przykład - zadawała się ze starszymi mężczyznami. Potrafił zrobić kilkaset wpisów na ten temat. Ja wycinałam wszystko, co zalatywało totalnym chamstwem. W końcu poddałam się, bo jak długo można brodzić w ścieku? Teraz nie ma chyba żadnego odrębnego forum, gdzie dyskutuje się o Iwonie. W końcu to już cztery lata, ludzie przerzucili uwagę na inne, nowe tematy." - To kim jest ten domorosły vel detektyw grający pierwsze skrzypce w takim razie i co śledczy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sierpniu media obiegły informacje, że dziennikarzom z pewnego pisma udało się rozwiązać tę zagadkę. Przekazali policji wszystko to, co udało im się ustalić: listę z nazwiskami osób podejrzanych a także wskazali miejsce, gdzie miałyby znajdować się ukryte zwłoki Iwony Wieczorek. Mamy prawie połowę września a w sprawie znów ucichlo. Czy kiedykolwiek przestaniemy snuć domysły i dowiemy się co tak naprawdę wydarzyło się tego feralnego, lipcowego poranka w 2010?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×