Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co sie stanie jak nie zapłace za przeglad i ubezpieczenie

Polecane posty

Gość Sebastianooooo
Skarbowka sie zajmuje niezaplaconymi mandatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale komu mam ten mandat zapłacic???? to nie przyszło mi ze straży miejskiej, czy policji tylko z GITD!!!!!!! z warszawy !!! wczesniej dostawałam ze straży miejskiej, było zdjecie numer konta i od razu wpłacałam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czy ty nie rozumiesz ze na tych pismach z GITD była tak napisane ''prawidłwe wypełnienie wybtranego oswiadczenia oraz odesłanie we wskazanym terminie na powyzszy adres bedzie podstawa do podjęcia dalszych czynności przez pracowników GITD" wybor oswiadczenia 1, 2, 3 ja wybrałam 3 (przyjmuje mandat bez punktów karnych ... nie wiem ktokierowal itp....) wybór oswiadczenia nr 3 wystawienie mandatu w terminie 90 dni od daty wpływu dokumentu!!!! a to było rok temu wiec nic wiecej od nich nie dostałam to komu mam płacic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastianooooo
Wiec gdzie masz problem ? Skoro oni cosd przeoczyli to sie ciesz , moze Ci sie upiecze i bediesz 1 tys do przodu kiecke sobie kupisz.A jesli nie to zaplacisz i po problemie jak przyjdzie wezwanie.Proste ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to rozumiem tak ze po otrzymaniu wysłanych przezemnie oswiadczen oni w ciagu 90 dni wystawiaja mandat, a ze minął juz prawie rok, wydaje mi sie ze juz nie beda dochodzic tych naleznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a zastanawiam się teraz czy jakby mi cos przyszło to czy mogę odmówić płacenia, bo to dla mnie dziwna sytuacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastianooooo
Myslisz ze w PL odpuszcza Ci 1 tys pln-ow ?Nie liczylbym na to , do 3 lat maja czas.Chyba , ze faktycznie cos zawieruszyli albo przeoczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kara za brak ważnego ubezpieczenia OC przewidziana ustawowo jest kara. Jeżeli samochód nie jest ubezpieczony więcej niż 14 dni kara ta wynosi 3360zł, 670zł (do 3 dni) oraz 1680zł (4-14dni). Więcej w tym temacie na stronie Mfind: mfind.pl/dochodzenie-odszkodowan/co-grozi-za-brak-polisy-oc-samochodu Pozdrawiam! Kamil Świderski - Mfind

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×