Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hymek

tania w eksploatacji drukarka

Polecane posty

Gość cimina
Zgadzam się drukarka Brother dcp j105 bardzo fajna jest, też korzystam właśnie z tego modelu i oczywiście drukuje na zamiennikach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kireko
Mam HP 3545 do użytku domowego jest naprawdę spoko, oczywiście korzystam z zamienników acj cenowo fajne w sferisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mileyyy
mi zamienniki ze sklepu DobreTonery odpowiadaja bo place naprawde malo, a jakosc drugu jest taka sama jak na oryginalach. Szkoda tylko, ze sie dowiedzialem po roku dopiero ze taka mozliwosc istnieje ze mozna zaoszczedzic ale coz lepiej pozno niz wcale jak to sie mowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatiGG
Ja zamienniki do mojej drukarki zamawiam na drukujesz24 pl!!Mają super jakość,wydajność i cene!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwika
HP 3785 najmniejsze urządzenie wielofunkcyjne na rynku, zamienniki kupuję na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trakki
A ja chciałem zapytać o to czy używacie zamienników tuszy do drukarki? Moje pytanie wzieło się stad, ze znalazlem w ofercie sklepu https://dobretonery.pl zamienniki do mojego modelu HP tylko sie boje, ze zniszcze tym drukarke. Bezpieczne jest uzywanie zamiennikow czy raczej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinkolank
tak jak wczesniej, tania drukarka to mozna bawic sie w zamienniki, duzo zaoszczedzimy i jakosc wydruk*****sama, na http://dobretonery.pl/ masz mega wybor, bralem ostatnio do xenoxa i drukuje reweleacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlotto
tez tak mysle, brothery i samsungi sa ostatnio w modzie, placimy przykladowo 300zł i dokupujemy zamienniki i sporo oszczedzamy, jakosc druk*****sama i nie przeplacamy:) dobretonery.pl fajny sklep bo z tego co widze nawet na allegro jest drozej juz, takze trzymaja poziom z cenami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancerot
Generalnie z drukarką nie mam problemu, ale zastanawiam się po przeglądnięciu strony https://dobretonery.pl/ czy zamienniki tuszy faktycznie się sprawdzają? Dobre ceny akurat do mojego modelu drukarki, ale doszły mnie słuchy, że takie zamienniki mogą popsuć drukarkę jak to jest w rzeczywistości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaf456
Najtańsze w użytkowaniu drukarki ma epson www.epson.pl/zwrot, co potwierdzają rankingi i prasa fachowa. Tusze sa na tyle tanie, że nie ma sensu szukać zamienników. Same drukarki sa bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×