Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość źle zrobiłam

odezwie się jeszcze czy już sobie odpuścił?

Polecane posty

Gość źle zrobiłam

odrzuciłam uczucia chłopaka czasami go widuję i zamienię z nim kilka słów ale już do mnie nawet nie napisze, myślicie, że jeszcze się ze mną skontaktuje czy teraz to tylko ja muszę się pierwsza odezwać jeśli mi zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozne nawet popuscil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co Ty sobie myślisz, że będziesz bawić się czyimiś uczuciami a faceci będą do was latać jak ćmy do ognia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One wszystkie tak myślą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci zależy, to teraz *******leży do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak go odzucilas to Ty powinnas napisac pierwsza wiem bo tez jestem w takiej sytuacji tym odzuczonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to co, czekałaś aż on napisze? ...poprosi o jeszcze? Tobie się nie chce a jemu ma się chcieć pisać do bździągwy która na niego naszczała? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła_002
Odezwij się i powiedz wprost, że popełniłaś błąd że go odrzuciłaś i że Ci nadal na nim zależy, facet sam się nie odezwie skoro go odrzuciłaś, prosto bez owijania w bawełne, faceci już tacy są że trzeba mówić prosto bo okrężnie i tak się nie domyślą o co chodzi:)Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwij się i powiedz wprost, że popełniłaś błąd że go odrzuciłaś i że Ci nadal na nim zależy, facet sam się nie odezwie skoro go odrzuciłaś, prosto bez owijania w bawełne, faceci już tacy są że trzeba mówić prosto bo okrężnie i tak się nie domyślą o co chodzi:)Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie nadal zależy? Chyba zależy dopiero teraz... gdy królewna się zorientowała ze lepszego nie znajdzie i żal d**ę ścisnął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze zrobil ze zrezygnowal, twoja strata a on znajdzie sobie kogos lepszego od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
królewna się zorientowała, a królewicz się obraził :D Jak dziewczyna była zagubiona lub niezdecydowana, to już zimna królewna, a jak chłopak niezdecydowany lub zagubiony- to on może taki być, bo np. nieśmiały. Niezłe tłumaczenie. Ile jest takich niespełnionych historii,, znajomości, które się nie rozwinęły, bo zabrakło synchronizacji w zainteresowaniu znajomością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co ma sie odzywac skoro go nie chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×