Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milejka

Butelki do karmienia

Polecane posty

Gość Milejka

Dziewczyny! Zbieram informację na temat butelek do karmienia maluchów. Jestem ciekawa Waszych opinii, doświadczeń, przemyśleń. Na co Wasze dzieciaki reagowały najlepiej? Co się sprawdza, gdy przestaje się karmić piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojemu dziecku najbardziej pasowaly butelki Tommeee Tippee ,kupilam te antykolkowe,syn nie kolkowal ale nie wiem,czy to wina butelki ,mielismy tez z Aventu ale nie podeszla mu,wypluwal mleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam problem żeby mala pila wodę z butelki, zadna jej nie pasowala, a miala dr brownsa, tommee tippie, avent i jakąś jeszcze. Mnóstwo też kubków niekapkow, lovi 360, kubek doidy. Jak miala 9-10 miesięcy to sprawdzila sie butelka lovi, i potem kupilam kubek ze słomką firmy momma i to byl strzal w 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam dwie różne i szczerze mówiąc nie wiem jakiej firmy, a nie, na jednej jest napis Canpol. Jeszcze miałam pierwszą szpitalną, szklaną. Dziecku było obojętne, pił z każdej, nie ma chyba co się zastawiać na wybrzydzanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milejka
Dzięki za odpowiedzi, bo się zastanawiam, co wybrać. Już trochę poczytałam, a znalazłam jeszcze firmę chicco. Jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę Ci polecić butelki z Nuka z first choice bodajże tak tam pisało koszt ok.30 zł z takim dużym smokiem anatomicznym u mnie się super sprawdzają od samego początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr brown. Tylko to akceptowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko avent mu podpasowal, lovi ryk, tommee antykolkowa strasznie ulewal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę trudno uwierzyć że te wszystkie malutkie dzieci tak się znają na butelkach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u nas sie łądnie sprawdziły butelki z mother care.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Decoran
Z tych, co ja uzywalm to najlepiej sprawdzilo się chicco step up. DObrym rozwiazaniem jest tam zawór antykolkowy, który zapobiega połykaniu powietrza - moje dziecko mialo kolkę sporadycznie. I butelki są dopasowane smoczkiem i kształtem do wieku malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allina
naprawdę trudno uwierzyć że te wszystkie malutkie dzieci tak się znają na butelkach ... haha znaja, nie znaja, trudno powiedziec:P moja cora akurat wybrala avent natural, chyba jej podpasowal smoczek o takim naturalnym ksztalcie, wiec chyba wie co dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas avent tez sie swietnie spisal i moge polecic ta firme wszystkim mamom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomme Tippee - fajna ale smoczek twardy. Canpol- fajna ale najgorzej że nie odpowietrza Lovi- najlepsza dla mnie ze wszystkich ale często zmieniam smoczki,bo nacinak trochę by szybciej lecialo a to szybko się powiększa. Smoczek pasuje nawet do butelki DYDUŚ z PEPCO, fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milejka
Ja też się zastanawiam, jak dzieci mogą się tak orientować w tych butelkach, a szczególnie chodzi o smoczki ;)najbardziej obawiam się kolek, w tej chwili chyba nic mnie bardziej nie martwi... a orientujecie się, czy można mieć jakiś dostęp do butelek tak, żeby je przetestować, a nie od razu kupować? Spać przez to wszystko nie mogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego tak jest z tymi butelkami ale dzieci napewno widza roznice w smoczkach. U nas byl problem przy przechodzeniu na butle z piersi. Probowalismy lovi aventu i tomee tippe. Za kazdym razem jak ktoras z nich byla podana to dziecko nie chcialo z niej jesc. Dopiero dr brown zostal od razu zaakceptowany. Nawet jak potem chcialam mu podac inna to tez od razu plul. Ale ze smoczkami bylo to samo. Tylko lovi. Avent i nuk leciał na podloge a dziecko czekalo na swoj ukochany lovi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co rusz sa takie akcje, ze rozne firmy daja do testowania swoje produkty, np avent, tomme tippi, nuk. osobiscie na bralam w tym nigdy udzialu, ale moja kolezanka wyslala swoje zgloszenie i udalo jej sie testowac buteleczke avent i byla zadowolona:) wiec poszukaj w necie, moze trafisz na jakas akcje testowania;) powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja napiszę co zaobserwowałam Gdy mój mąż był za granicą dorobić przed powrotem kupił mi kosmetyki dla dziecka z Penatena i butelki 2 Avent te najnowsze wraz z smoczkami oczywiście,jedna 125ml a druga 260ml ja wcześniej kupiłam na allegro za 14 zł taką 125ml i przy karmieniu zauważyłam że ta tania z allegro nie "puszcza" bąbelków w środku podczas picia a te z niemiec tak i brzusio mniej po nich boli...jakiś bubel chyba te tanie z allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lovi, avent- dziecko potrafiło na koniec jedzenia chlusnąć mlekiem z powrotem :O Smoczki mają okrągłe- do niczego, ciekło bokami z buzi Dr brown's - bez chlustania i innych brzuchowych akcji. Smoczek też okrągły.. zmieniłam na Baby nova- który jest bardziej płaski, lepiej się dopasowuje do buzi- jak brodawka. To był strzał w 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dec
Masz pelno miejsc, gdzie mozna testować butelki. Pierwsze z brzegu - butelkidokarmienia. pl. Tam możesz za darmo spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milejka
Dzięki wielkie za wszelkie odezwy! To dla mnie ważne, że dzielicie się wrażeniami, dzięki temu nie mam poczucia, że zostałam z tym sama ;) Poszperam jeszcze dokładnie, na razie zapoznałam się z butelkidokarmienia.pl Będziemy sprawdzać, innego wyjścia nie ma! Dzięki raz jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam antykolkową butelkę EasyStart 240 ml. Mam laktator elektryczny też tej firmy, więc kupiłam sobie też butelkę, bo można ją bezpośrednio podpiąć pod laktator. Pasuje do niej pięć różnych smoczków w zależności od wieku maluszka. Ma zawór antykolkowy, dokładną pomiarkę i jest w wygodny sposób do trzymania wyprofilowana. I co najważniejsze wolna od BPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne są te nowe butelki kolorowe z Canpol Babies, antykolkowe i kształtem zbliżone do kobiecej piersi. Fajne trzy różne pojemności z tego co się orientuję. Znacie te buteleczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaAnnka
Znacie, znacie :P Chyba każdy kto ma dziecko to zna :) Ja bym dodała jeszcze, że dziecko nie ma kłopotu z przestawieniem się z piersi na butelkę i odwrotnie, no i że wygodnie się dozuje mleko modyfikowane oraz łatwo czyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
avent natural

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co prawda czekam jeszcze na mojego lipcowego maluszka, ale mam już dla niego butlę. Znajoma poleciła nam butelkę dr. Browns'a, to jest butelka z systemem antylokowym, odprowadza pęcherzyki powietrza od pokarmu. Kupiłam wersję z szerokim smoczkiem. Butle mają wiele rozmiarów i wymienne smoczki. Znajoma używała tych butelek a jej córcia ani razu nie miała kolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam dwóch Avent i LOVI Medical+. Avent jakoś zostały po córce, a LOVI teraz dokupuję bo fajnie się sprawdzają, nie wspomnę że dobrze wyglądają;) Nie ścierają się miarki i cyferki, nie odbarwiają się i nie łapią zapachów. Dobrze lezą w dłoni, tej dużej jak i tej małej;) Dobrze się je myje, ale warto zainwestować w szczotkę do nich. No i smoki są delikatniejsze. Bardziej miękkie. Mój syn na początku innych nie chciał tylko LOVI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Canpol ma z tego co kojarze trzy różne pojemności tych butelek. Są fajne, kolorowe. No a smoczek to zupełna nowość, fajnie profilowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak są trzy rodzaje wielkości oraz trzy kolory do wyboru. Dodatkowo jest 5 rodzajów smoczków, które można do niej podpasywać. Butelki są niedrogie, a zrobione z dobrego materiału, który nie odbarwia się przy odparzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Butelki tylko z Lovi a konkretniej aktywne ssanie lub medical+ jesli chodzi o wyglad butelek sa bardzo do siebie podobne i nie do zdarcia tak solidnie wykonane ;);) miarka sie nie sciera i smoczki sa genialne gdyz nie ulewa bokiem moj synek i fajnie sie odpowietrza :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×