Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak się ubierać sexi i kobieco, ale nie dosłownie

Polecane posty

Gość gość

To tak w skrócie w tym temacie bo by mi się nie zmieściło że chodzi mi o to, żeby na codzień wyglądać sexi i kobieco, ale bez wysokich butów, mini i zbyt dużych dekoltów. Mam spory, ładny biust, płaski brzuch i wąską talię, krągły fajny tyłek, nogi bardzo przeciętne :). Wzrost też przeciętny - 166. Jak się ubierać żeby było kobieco, ale bez odsłaniania nóg (nadmiernego) i bez wysokich butów. Macie jakieś pomysły / linki do faknych stylizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podkreślaj kobiece kształty i atuty swojej figury. Góry sukienek, bluzki , topy z niedużym dekoltem w serek, kopertowe, z pęknięciem pod szyją , koszule z rozpiętymi dwoma- trzema guzikami .Spódnice i doły sukienek o modnej długości midi -ołówkowe lub miękko spływające , ideale będą solejki. Spodnie o prostej linii albo cygaretki . Talię możesz podkreślić paskiem, ale nie za szerokim . Buty na małym słupku, kaczuszce, niskich koturnach, balerinki. Kobiece wzory - kropki, kwiatki , koronkowe wstawki i biżuteria - długie naszyjniki, kolczyki , bransoletki, luźno spływające cienkie szaliczki dopełnią kobiecego looku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super, bardzo dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tak się uparłaś, żeby chować nogi??? Piszesz, że jesteś zgrabna, masz przeciętne nogi. Nawet przeciętne nogi wyglądają świetnie na obcasach. Więc odwagi, bo u kobiety, jak mawiała moja cicia, najważniejsze są włosy i właśnie nogi. Teraz upały, więc masz pretekst, żeby przełamać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyklad
skorzane spodnie to podstawa postimg.org/image/chiz1q089/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×