Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amadziara

Balsam do ciała w świecy Est La Chaleur

Polecane posty

Gość gość
Nie umiesz czytać ze zrozumieniem? W pierwszej wypowiedzi masz jak byk: "Czy ktoś z was to ma? Cena jest dość wysoka więc wolę się skonsultować." Więc czemu się rzucasz, jak ktoś "konsultuje" i jasno odpowiada, że bez sensu jest przepłacanie bo można mieć to samo dużo taniej? Co, sprzedajesz to, że tak cię boli jak ktoś się dzięki temu na takie przepłacanie nie nabierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamaaara
Dzieki za pomoc ;) nie wisz gdzie dostanę to mydło Savo Noir ? To trzeba zamówić przez jakoś stronę ? Pytałam w aptece ale pani zrobiła wielkie oczy ;) przyznaje ze ja tez pierwszy raz o tym słyszę ale w necie sa bardzo dobre opinie. Swieczuszke odbieram w czwartek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labutna
Umiem czytać ale nie rozumiem czemu odradzasz jak tego nie masz i nie znasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labutna
Tamaara Savo Noir dostaniesz na 100 % w sieci sklepów Organique są w galeriach handlowych. Ewentualnie na Allegro zamów z tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie muszę mieć i mieć nie będę, nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto., Jestem w tej komfortowej sytuacji, że umiem analizować składy, więc wiem, jak nie przepłacić kupując jakieś "la chaleur" skoro to samo można mieć duuużo taniej. A skoro inni tego nie potrafią to się dzielę wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudowny balsam gorąco polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniita
Ja rownież jestem zachwycona, nawet jesli przeplacilam bo sama forma w jakiej jest skonstruowany jest niesamowita, polewasz na ciało ciepły olejem i wycierasz w skórę, to jest bardzo higieniczne w porównaniu ze zwykłym balsamem bo zawsze uzywalam szpatulki zeby nie namnazaly sie bakterie. ..bardzo wydajny no i Eco. Super naprawdę szkoda tylko ze jest jeden zapach bo ten nie do końca mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykłe balsamy są w tubkach, spamerska kretynko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniita
Proponuję terapie bo ewidentnie widać że masz problemy na podłożu psychicznym!!! Zaloguj się na czacie i tam obrażaj ludzi bo to jest akurat miejsce gdzie można podzielić się wiedzą na dany temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz, gdzie ty chodzisz na terapię, żebym wiedziała, jakiej unikać, bo najwyraźniej ni czorta nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S. żeby chcieć się dzielić wiedzą to jeszcze trzeba ją mieć, a ty na każdym kroku dowodzisz, że pojęcia nie masz o czym piszesz, kazali ci reklamować jakiś badziew, to piszesz co firma podesłała, bez zera refleksji. I wychodzą durnoty typu balsamy nabierane szpatułką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest tu osoba która zużyła cały ten balsam i powie mi na ile to wystarcza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xena5
Ja mam go od połowy maja i została mi jedna trzecia dzbanka, to zależy jak czesto używasz ja akurat nie potrzebuje dzien w dzien tego wycierać tylko raz na tydzień czy dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi wystarczył na niecałe 3 tygodnie codziennego używania, liczyłam, że za taką cenę będzie dużo wydajniejszy, a tu zonk :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może masz duże gabaryty? Ja mam od 2 mc i została mi jeszcze połowa i codziennie polewam wieczorem krople na dłonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalne mam "gabaryty", 168 cm wzrostu, ubrania 38...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam to wczoraj w prezencie od męża. Boje sie tego użyć tzn boje ze sie oparze jak bezpośrednio poleje na skórę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest takie ryzyko, i owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny mąż jak daje takie prezenty ;))) nie musisz się bać na pewno się nie poparzysz po prostu nie pal jej długo tylko jak się pojawi olejek to lej na skórę i jak skończysz balsamowanie to od razu ją zgaś. Ja też się na początku bałam bo to blokada psychiczna na widok ognia, wiec jak się nie czujesz na siłach to polej najpierw na męża jak kupił to niech testuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używałam takiej świeczki Ma Bougie i jestem zachwycona! W składzie ma olej z kokosa, z kiełków soi i wosk pszczeli więc skład jest bardzo naturalny. Efekt nawilżenia i odżywienia skóry utrzymywał się bardzo długo a ja mam bardzo suchą skórę bo mam problemy z tarczycą. Bardzo duży wybór zapachów. Ja miałam jabłko w karmelu na zimę i zieloną herbatę na lato. Kupiłam małe pojemności na próbę a teraz zainwestuje w dużą chociaż nie jest tania ale za to bardzo wydajna. No i w dodatku są pięknie zapakowane. Jestem zachwycona i mój chłopak też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilam na fasolowej 45 w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a swieczka ma w skladzie maslo shea olej kokosowy wit e i olejki eteryczne nie wiem skad macie info o parafinie? sprawdzcie inci produktu przed wypowiedzia na boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świeczka Est La Chaleur nie ma w składzie wosku, to ja wyróżnia spośród innych swiec ma działanie balsamu. Świeczki z woskiem nie sa do użytku codziennego bo wosk blokuje pory, nie dajcie sie naciągnąć przy zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny sprawa jak ktoś ma bardzo suche dłonie ja polewałam co wieczór i po trzech dniach skóra nie do poznania polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu ktoś jeszcze ? :) Czytałam o tych świecach na blogach urodowych podobno bardzo dobrze nawilżają skore a mam dramat na nogach :( jak to nie pomoże to musze iść do dermatologa bo skora mi sie poprostu sypie mimo ze ciagle używam balsamów i oliwek :( Możecie mi powiedzieć czy to ma znaczenie jaka świece kupie ? Internet sie od tego urywa i sa tez rożne ceny :/ ma to jakies znaczenie czy wszystko jedno ? Z góry dziekuje za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakich produktów z MOCZNIKIEM do tej pory używałaś i w jakim ten mocznik był stężeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mocznik ? Co to jest? Tzn domyślam sie ze cos nawilżającego ale przyznam szczerze ze nie skupiałam sie na stężeniach :) Używałam do tej pory zwykłych balsamów sklepowych ale m wrażenie ze po tym jest jeszcze gozej bo skora sie przyzwyczaja i jak przestaje to jest dramat :( Moze masz cos sprawdzonego co mozna polecić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie ze jesli "skora ci sie sypie" to powinnaś iść do dermatologa .... Na rynku jest mnóstwo nawilżających produktów ale nie wydaje mi sie ze rozwiążą problem no z tego co opisałaś to początek łuszczycy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ostatnio czytałam o tym i rzuciło mi sie w oczy w kilku miejscach. Dajcie znać czy warto kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam ten balsam w prencie świątecznym. Jest Boski !!!! Pięknie pachnie na maxa nawilża no i firma aplikacji :) na początku początku bałam sie polać jak sie palił wiec gasiłem knot ale teraz leje płonącą. Rewelacyjny produkt szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×