Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

El Camillo

MLMowskie głupki przeszły samych siebie :D

Polecane posty

Z ciekawości przeglądałem sobie jedno forum poświęcone pracy i oczywiście natknąłem się na całą masę spamów poświęconych tym szemranym pseudo biznesom. Ale jednak jeden wpis całkowicie mnie rozwalił: ================================================== 1 CZERWCA rusza genialna firma, która ma bardzo dużą szansę podbić polski rynek w biznesie mlm. Jeszcze przez ponad tydzień, jest darmowa rejestracja, która pozwala zająć sobie miejsce w czołówce, potem rejestracja do firmy będzie kosztowała 497$ teraz masz to za darmo!! Rejestrując się teraz nic nie płacisz, zajmujesz sobie bardzo dobrą pozycję w firmie! Ja zarejestrowałem się tydzień temu i mam już 15.000 ludzi z całego świata w swojej strukturze! Poniżej masz film z planem zarobkowym, sprawdź i sam oceń czy warto ================================================ Gość całkowicie pojechał po bandzie :P Trzeba być mega kretynem, żeby prawie 1500 zł utopić w jakiejś piramidzie finansowej. Te mlm-ki to mają wyobraźnię. Oni naprawdę wierzą, że znajdą takich naiwniaków, którzy się na to złapią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiekszość osób dłuzej działajace w MLM , oleje to. Ale niestety znajda sie tacy naiwni lub cwaniacy, co myslą o szybkim zarobku. Bo przeciez: Nic nie trzeba kupowac, nic robic, ale zarobki, ze hoho....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy pamietasz rok 1989 zabawa w ostatnich gryza psy czyli domowa werscja oscylatora Krakow sie klania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kolei tu kolejni krętacze (może nawet ci sami) obiecują 1000$ w pierwszym miesiącu :D ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Bez owijania w bawełne, każdy kto zarejestruje się do programu do 1 czerwca nie ponosi kosztów rejestracji. W czerwcu otrzyma od naszego zespołu konkretną instrukcję + nasze własne narzędzia do tego jak wystartować z tym biznesem całkowicie za darmo. Pokażemy Ci jak zarobić w 1 miesiącu swój pierwszy 1.000$ krok po kroku! Pomyśl- szansa na własny biznes, bez wysokiego wkładu własnego, Nic Cię to nie kosztuje, wykorzystasz tą szansę? Planujemy stworzyć zespół liderów, firma wchodzi dopiero na rynek więc jest szansa ustawić się dość wysoko. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×