Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LubGroszek

Co na stopy do wózka upał?

Polecane posty

Jak w temacie. Tyle jest o nakryciach głowy, a ja z drugiej strony mam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandaly, japonki albo klapki.. a co innego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy ile dziecko ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie innego to po prostu nic. Po co te sandały na nogi zakładać. Nóżki się pocą tylko. Dziecko ma 6 i pół mca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak wiesz to po co pytasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co mu buty jak nie chodzi O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie dziecko nie chodzi to po co mu buty?skarpeteczki bawełniane a jak nie pasuje to gołe syrki.Co tutaj rozmyslasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam się co wy zakładacie. No mi trochę dziwnie wygląda dziecko z zupełnie gołymi stopami po prostu. Może lepiej np. skarpetki. A małemu oczywiście buty po nic, ale jak było zimno, to zakładałam takie miękkie buciki, żeby mu stopy nie marzły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie zakladac, skoro nie chodzi jak sie zrobi chlodniej to skarpetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wszystko mozna bylo wlasnie tak :) www.youtube.com/watch?v=-3J8KSM8Zeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że sama sobie odpowiedziałaś na pytanie:) Gratulację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje 6 tygodniowe dziecko jest w skarpetkach albo bez w taki upał-29stopni a wy buty chcecie neimowlakom zakladac-czapki zimowe zalozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje miały gołe nogi w upały, a jak było ciut chłodniej to cienkie skarpetki. Miękkie butki to wiosną czy jesienią zakładałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gołe stopy miała. Dlaczego dziwnie to wygląda? Wg mnie dużo lepiej niż taki maluch w butach, chociaż nóżka się nie poci, po co dziecko męczyć? Moja ma już 4 lata a jak jedziemy samochodem gdzieś dalej w taki upał to sobie zdejmuje buty. Ja sama też często tak robię, o ile nie siedzę za kierownicą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zawsze bez skarpetek byly w upaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zawsze bez skarpetek byly w upaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na spacer w wózku stópki smaruję kremem z filtrem 50 i nie zakładam nic, po co mają się pocić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przedwczoraj widzialam dziecko w spodniach dlugich i kurtce jeansowe i w czapce no i skarpety i sandaly haha a moja ledwo 8 tygodniowa cora bodziaki i nic wiecej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wczoraj widziałam babe co sama była ubrana tak, że dupsko jej było widać, a maluch ok 5 miesięcy. Skarpety, gumowe buty(te z materiałem i gumową podeszwą) jeansy, i sweterek i czapa z zakrytymi uszami. Taki upał, że ledwo było wysiedzieć w krótkich spodenkach i bluzce. sSZOK !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Liszki
Gołe stopy. Moje dziecko w upał było zawsze w samym pampersie. Nie miał potówek i nie chorował. Przegrzane dzieci często chorują. Pierwsze buty dopiero jak dobrze chodził z dziurkami Gucie. Dziecku bardzo pocą się stopy jak jest mu za ciepło. Buty to duży wydatek a dziecku szybko rośnie stopa. Mój synek jak miał 10 miesięcy miał długość stopy 12 cm. Mając roczek buty Gucie rozmiar 22 (13 cm stopa). Kolejne buty 14 miesięcy rozmiar 23 (stopa 14 cm ) a następne mając 16 miesięcy rozmiar 24 ( stopa 14,5 cm). Obecnie ma 18 miesięcy i planuję kupić rozmiar 25 kolejne Gucie (stopa 15 cm). Zimowe buty kupiłam we wrześniu jak miał 15 miesięcy (Bartki rozmiar 25) o dwa numery większe od letnich. Zima jest długa a Tomusiowi co 2 miesiące kupuję o rozmiar większe Buty. Tomuś jest dużym chłopcem jak miał roczek ważył 12 kg i miał 80 cm. Mój mąż ma 48 rozmiar buta i 195 cm. Dzieci jak dorosną mają o 2 numery większe stopy niż rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×