Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kto sie zna JAKIE STANIKI NOSIC W BIUSCIE 98 CM Z POD BIUSTEM 74 CM

Polecane posty

Gość gość

jaka to miseczka bo juz sama nie wiem czy rozmiar 80 d bedzie odbry? bo szukam stanikow wszedzie i wszystkie zle..nie ma nigdzie 75 e same rozmiary do d nawet wtesco szukalam bo slyszalam ze maja rozmiary wieksze i tez tylko 75 d..albo 80 d... myslicie ze to moj rozmiar..bo wydaja sie za male na szerokosc te miseczki w tych stanikach/ a przeciez mam chyba biust jak wiekszosc polek..wiec czemu tak trudno znalezc dobry stanik?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30D albo 30 DD, max. 30E. Ale to brytyjska metka, music przeliczyc na europejska ;). Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Polsce jakich sie uzywa metek, francuskich czy europejskich?bo obie sa podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak francuska to 80E a europejska 60E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laska ma normalny cyc. tylko w sklepach sie nie chce szukac pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
80 d sprobuj wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
80 D SPROBUJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaż jakie masz to ci powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te 74cm to na wydechu mierzone? Jesli tak to odejmujemy 5cm więc powinnaś szukać staników z obwodem 65 lub 70 czyli np. 65G lub 70F Ja polecam osobiście firmy takie jak panache, freya (deco to mój ukochany model :) ) czy nasza polska firma effuniak :) Zajrzyj też na balkonetka.pl tam jest dużo porad jak dobrać odpowiedni stanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i na pewno nie masz 80d 80 byś miała gdybyś pod biustem miała ok 85cm a ty masz 10cm mniej :) i D miseczki też na pewno nie masz tylko większą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla siebie staników nie kupuje , bo jestem facetem. Ale kiedyś z ciekawosci przeczytałem taka strone Stanikomania, były porady. Przynajmniej poogladałem sobie biustonosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadne 80D. Masz 74 cm pod biustem? To odejmij 7 cm, tak się liczy i potem szukasz rozmiaru, czyli =67 cm, ale takich nie ma, więc musisz szukać na 65 pod biustem, ewentualnie 70 ale nie więcej, bo staniki się rozciągają. I miseczka E. Dostaniesz taki rozmiar, ale w tych droższych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie w drogich nie ma takich stanikow niestety a na bardzo drogie mnienie stac poprostu..ale dzieki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×