Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co zrobić ze śpicym dzieckiem

Polecane posty

Gość gość

10 miesiecznym, ktore w łozeczku odwraca sie po 50, 60 razy na brzuch i placze. Zanim usnie doprowadza mnie do szału, musze chodzic i odawracac, po czym On i tak za chwule jest a brzuchu i beczy. Na pewno dziecko jest spiace a robi takie cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GreenTeaWitchOrange
Może mu za gorąco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, lezy w krótkich rekawku, spodenkach.Przykrywam lub nie cienkim kocykiem. Najedzony, przewiniety. sytuacja trwa od miesiaca, mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak juz usnie z wyczerpania, si po 15 minut, byle co go wybudza i marudzi mi calymi dniami. Wieczorem pada ze zmeczenia, i robi dokladnie to samo;.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze o jakies rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprobuj przestawic lozeczko w inne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ząbki mu idą i jest taki rozdrażniony..popatrz na diąsła..ślini się? Bierze wszystko do buzi? Gryzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak zostawisz go na brzuchu też płacze? u mnie śpi dziecko tylko w takiej pozycji na plecach wcale. Jak był młodszy przekręcałam go na plecy a on znów na brzuch i tak zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ma niewygodny materacyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po roku wymieniłam materacyk, z tym że moje dziecko bardzo mało śpi w łóżeczku, gdyby spał tylko w łóżeczku wymieniłabym po 6 mcach bo materacyki się ugniatają. Mój synek śpi głównie na brzuchu. Mój syn w upały śpi w pampersie TYLKO ewentualnie czasem w koszulce na ramiączkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was moje drogie! Jeżeli miałybyście ochotę poczytać o wszystkim co nas, kobiet dotyczy - problemach kobiecych, ciąży porodzie i naszych dzieciach zapraszam na http://dumnamama.pl Jest to portal, który współtworzony jest z Wami - kobietami abyście mogły czytać to, co Was interesuje! Serdecznie zapraszam i życzę dużo, dużo zdrówka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×