Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kurs przedmałżeński gdzie kupić papierek

Polecane posty

Gość gość

najlepiej w okolicy Lublina lub ogólnie województwo Lubelskie, podkarpackie, małopolskie?? I odpuście sobie teksty typu: a czemu nie pojdziecie, są weekendowe, poco wam ślub kościelny, to hipokryzja... itp, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sobie nie odpuszczę. Przez takie osoby, które biorą ślub konkordatowy tylko dla jakiejś oprawy, ludzie żyjący w zgodzie ze swoimi przekonaniami mają pod górkę bo nie biorą ślubu w kościele dla świętego spokoju. Popiera się hipokryzję i piętnuje się ludzi, którzy nie chcą być hipokrytami. I nie, nie przemawia przeze mnie gorycz. Brałam ślub cywilny i jestem na tyle asertywna i pewna siebie, że nikt mi nawet słowa nie powiedział na ten temat i wszyscy zachowywali się jak należy. Jednak większość moich koleżanek, biorących cywilny, płakała po nocach przez takich hipokrytów i zamiast cieszyć się najpiękniejszym dniem życia, tylko zbierały cięgi i spojrzenia dezaprobaty. Jak tu nie komentować, że ktoś wyznacza trend obłudy i fałszerstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaaaaa
no zgadzam się z tobą o dziwo... Ale to nic nie zmienia.. Czy ktoś wie gdzie można załatwić w ten przepełniony hipokryzją sposób kurs przedmałżeński???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u księdza. rusz d**ę i idź na kurs 2-dniowy, a jak nie dorosłeś do tej roli, to nie bierz ślubu kościelnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilam w sklepie miesnym na Wrszawskiej 10 ,tam sprzedja wszystkie paierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dvpie. Jaką trzeba być miernotą umysłową i moralną, żeby w ogóle o czymś takim pomyśleć? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz załatwić u fałszerza. da się fałszować paszporty, to pewnie takie zaświadczenia też. :p a ja jeszcze dodam do drugiej wypowiedzi, z która się zgadzam, ze przez takich "katolików" cierpi również opinia osób żyjących zgodnie z wiarą i przestrzegających jej zasad, bo wszyscy wrzucani są do jednego wora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co zrobic jak nie ma czasu a trzeba isc na kurs we dwoje bo podedynczo sie nie da. sa takie wypadku gdzie nie da sie latwo pogodzic pracy kursu i bycia razem w danym momencie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyślij kogoś, żeby w twoim imieniu zrobił. Po ślubie, w ramach dalszej współpracy zlecisz mu, żeby ci np. żonę zapłodnił, bo na to też czasu nie masz. Ech pokolenie przedstawicieli handlowych rośnie, rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co zrobic jak nie ma czasu a trzeba isc na kurs we dwoje bo podedynczo sie nie da. sa takie wypadku gdzie nie da sie latwo pogodzic pracy kursu i bycia razem w danym momencie!!!!!!!!! x x A w dniu ślubu dacie radę być razem w kościele? Czy może z braku zgrania się ty przyjdziesz do kościoła a narzeczony złoży przysięgę przez skypa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KATOLICY SIE ODEZWALI HA HA Może lubicie księżom lizać d**y ale nie wszyscy to lubią i nie jesteście godni oceniać nikogo zamiast pisać na forum to za czytanie Biblii sie weście a później zgodnie z nauką kościoła odpowiadajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki trochę odgrzewany kotlet, ale poruszyło mnie troszkę, gdyż wjeżdża się tu na osoby chcące kupić papier. Pamiętajcie że ślub to 2 osoby nie jedna. I co jak 1 z osób jest niewierzącą, a druga juz tak i tej wierzącej zależy na kościelnym ślubie? Po cholerę ktoś niewierzący ma łazić na nauki jak mu zależy na papierze tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko hipokryzja, ale i tchorzostwo. Albo zyjesz zgodnie z zasadami wiary, bo jestes szczerze wierzaca, albo wiare masz gdzies, ale wtedy nie uginasz sie presji spoleczenstwa i nie bierzesz slubu w kosciele. Jestes zalosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Jak dla mnie żenujące są te kursy, po co tak komplikować ślub? Sama chcę kupić papierek, nie uważam, żebym miała obowiązek słuchać o tym że schetyna uczy masturbacji małych dzieci, homoseksualizm to choroba i tego typu HITY XD na prawdę sądzę, że można zrobić wiele rzeczy które sprawią że będzie się bliżej boga niż odbębnianie takiego kursu...

A Wy prawilni katolicy miłujcie bliźnich, tak nakazuje wasza religia, a od tych komentarzy aż bije nienawiść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×