Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krooopellka

służba zdrowia

Polecane posty

Gość Krooopellka

Pewnie nie jedna osoba tutaj ma podobne zdanie do mojego co do służby zdrowia.. dlatego chciałam zapytać czy nie myśleliście może o tym aby wykupi sobie jakiś pakiet medyczny? Ja myślę od tym od jakiś 3 tygodni jednak chyba jeszcze posiadam za mało informacji..:) Może ktoś, coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam pakiet bo z pracy mam i powiem ci ze to jest spoko jak chcesz sie dostac do specjalisty szybko. ale jak co do zego przychodzi, jakas operacje trzeba zrobic, pelna diagnostyke to i tak trzeba panstwowo. lekarza ogolnego swojego mam panstwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krooopellka
No właśnie chodzi mi o to ze jak chce się szybko do kogoś dostać to nie ma większych problemów i nie trzeba czekać miesiącami. A jak to wygląda dokładnie u Ciebie? Macie to z jakiejś firmy? Wybieracie na co chcecie mieć usługi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srutu tutu ostatnio bujam się z operacją przegrody od roku !!!!!, 3 razy na NFZ przekładano mi termin w szpitalu, wkurzyłam się i zdecydowałam się na zabieg w prywatnej klinice i tu niespodzianka by zrobić zabieg muszę mieć badania: grupa krwi, krzepliwość, morfologia, glukoza i mocz i jak się okazuje ani lekarz rodzinny ani w prywatnej lecznicy, w której mam wykupiony pakiet medyczny nie chcą robić tych badań.....gdy tylko dowiedzą się że to ma być jako przygotowanie do zabiegu....no bo klinika sama powinna to robić i tyle daje mieć wykupione pakiety medyczne, prywaciarze też teraz tną kasę i chcą oszczędzać na pacjentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krooopellka
Oj to szczerze współczuje;/ Dlatego załozyłam ten temat bo może ktoś będzie w stanie polecić jakaś firmę która oferuje dobry medyczny pakiet w którym nie ma żadnych niespodzianek:)bo szczerze wierze że jakiś taki istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie szkoda ci kasy na medyczne pakiety??przeciez lekarze de facto nie lecza,tylko zaleczaja,medycyna jest dzis objawowa,a wiemy ze nie mozna wyleczyc chorego leczac go w miejscu dolegliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczenie w dzisiejszych czasach to walka o przetrwanie, wyklocanie sie o należne badania i skierowania do specjalistów a i tak by dostać sie do szpitala to trzeba iść prywatnie do kogoś kto ma wejścia w szpitalu Nasze przepisy wspierają taka korupcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krooopellka
Interesuje mnie jeszcze taki pakiet ktory obejmie pare osob w rodzinie zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krooopellka
jednak zdecydowałam się na taki pakiet medyczny w Lux Medzie:) polecili mi znajomi i od razy stwierdziliśmy z mężem że weźmiemy pakiet rodzinny, wychodzi taniej i obejmuje nas wszystkich więc mam nadzieję że to był dobry wybór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×