Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krooopellka

ukaszenie owadow

Polecane posty

Gość Miodulasia
Cena i tak nie jest wysoka więc nawet jak promocji nie ma i tak warto kupować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappuccino121
jasne nawet w regularniej cenie nie jest drogi i warto go mieć w swojej apteczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miodulasia
Przyda się przy okazji każdego wyjścia z dzieckiem choćby na spacer do parku. Niestety, owadów jest mnóstwo wszędzie. Mnie wczoraj na grillu pogryzły jakieś małe muszki ale na szczęście posmarowałam i nic nie odczuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krooopellka
fakt jest taki ze taki zel to raj dla rodzicow, wiadomo jak dzieci reagują na takiego typu ukaszenia, sama wiem po sobie ze tego nie lubie i ciagle bym się drapala a jednak to może zdecydowanie pomoc takim malym istotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappuccino121
nieważne czy dziecko czy dorosły- bąbel to bąbel i swędzi :) dlatego warto mieć zawsze taki żel pod ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaliza
Czasami dorosły gorzej sobie radzi z tym swędzeniem niż dziecko. Warto kupować, bo niestety na niektórych nie działają żadne spray'e odstraszające owady więc chociaż można uśmierzyć swędzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappuccino121
najlepiej działać od razu, takie bąble mogą szybko dodatkowo rozprzestrzenić się na skórze poprzez opuchnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donatel
A czy ten żel działa na ukąszenia wszystkich owadów? Małych muszek i Nawet końskich much?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działa nie tylko na komary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagunnia
Ja używam tego żelu na wszystkie ukąszenia. Działa rewelacyjnie, nie zawsze wiesz jaki owad Cię ukąsił więc warto mieć coś, co działa na każdy rodzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappuccino121
to jest w nim właśnie bardzo fajne, że działa nie tylko na ukąszenia komarów, ale również wszystkich innych owadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krooopellka
nie no wiadomo ze kazdego swedzi tak samo, ale jednak dzieci bardziej reaguja na takie cos a tutaj od razu ulga :) dziala na wszystkie owady, tez wlasnie o to wczesniej pytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappuccino121
wiadomo, że dzieci są bardziej wrażliwe na wszelkie ukąszenia, a tym bardziej swędzące bąble, więc taki moskill sprawdzi się rewelacyjne, zwłaszcza, że działa natychmiastowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskanamama26
kupiłam go swoim chłopakom na ich pierwszy wyjazd na kolonię... mam nadzieję, że się sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelovaw
Wypróbowałam moskill jak ostatnio byłam nad jeziorem. Pierwszego wieczoru przy namiocie kmary kąsały strasznie i trzeba było jechać do apteki. Żel zadziałał błyskawicznie na swędzenie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krooopellka
dobrze tez ze nie trzeba dużo zelu nakladac na ugryzienie, trochę wystarczy i już ulga;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulinka05
Czasami trzeba smarować wielką ilością czegoś i nie pomaga. Moskill rzeczywiście jest bardzo wydajny i starcza na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×