Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anita17

Masturbacja na co dzień

Polecane posty

Gość gość
znalazlam to na innym temacie i wzielo mnie na wspomnienia .... fajna zabawa oczko.gif Karteczkę i długopis weź i wejdź na to pytanko xD 1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone ? zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony ? twoje życie jest pełne miłości. Czarny ? jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony ? twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski ? jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń ? Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień - czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik ? grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych klubów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni się przed twoimi następnymi urodzinam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxioxi
mam inny krótki i na temat 1. Nie masturbuję się 2. Masturbuję się ale się nie przyznaję facetowi 3. Masturbuję się i przyznaję się do tego facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezsensu te ankiety więc nie będę na nie odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4
Anita czy ty dzisiaj już masturbacji czy jeszcze przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość A
Owszem lubię się sama zaspakajać kiedy nie ma mojego faceta. Czasem i mój facet robi mi dobrze moimi zabawkami. No ale jednak nie ma jak dobry sex z facetem. Kiedy się czuje w sobie to 22cm przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość4 a jak myślisz? gość A robisz sobie dobrze tylko jak nie ma faceta, a dla urozmaicenia razem z facetem masturbujecie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość A
Jak jestem sama a mam ochotę na małe co nie co To robię sobie dobrze Czy to sztucznym penisem czy kulkami G lub pompką. Mam trochę tych zabawek w szufladzie. Jednak nie ma jak sex z moim facetem.Czy też jak On zaspakaja mnie akcesoriami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam dziewczyny kobiety z Wrocławia. Które chcą i lubią popatrzeć ocenić. Pokażę go chętnej mogę również trysnąć. Zdecydowane dj.buhh1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota42tor
widzę ze temat ucichł co jest kobietki nie bawicie się już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez robilam to wczoraj i wlasnie nabrałam ochoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpau
jest któras? moze popiszemy wspolnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota42tor
ja moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na razie sama, mam 25 lat to wiadomoże masturbuję się raczej codziennie. Zdarze się i więcej razy, jeśli coś sprawi że się zmoczę. Czy to coś nietypowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może razem??jesteś zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn ,że byłaś bardzo podniecona i miąłaś wytrysk kobiecy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebelinka
gośc 10.05 - to całkiem naturalne i dobrze, ze sobie z tym radzimy jak jesteśmy same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chętny na wspólna zabawę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
preferujecie własna płeć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi on..now iesz a Twoja wilgotna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimolioli10
Debilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×