Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1968kinga

Mrowki

Polecane posty

Gość 1968kinga

Pomozcie mi,prosze,bo nie wiem co mam robic.Jeden (narazie) z moich pokojow staraja sie opanowac mrowki.Mieszkam na parterze i mam duze,szklane drzwi na taras,a te suki przechodza przez szpary i laza po podlodze.Ba,zeby tylko ! Laza po stole,dywanie i powoli po nas.A,ze jestem przewrazliwiona,caly czas sie czochram,bo mam wrazenie,ze cos po mnie lazi.Spryskalam podloge pod oknem octem jablkowym,ale to nic nie dalo.Prosze,podajcie mi jakies domowe sposoby jak opanowac nrowki.Chemia raczej nie wcodzi w gre,poniewaz mam psa.Chcialam jeszcze nadmienic,ze mieszkamy w tym mieszkaniu juz od kilku lat,ale taka sytuacja zdarza sie po raz pierwszy.Prosze,pomozcie nim zjedza nas mrowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania z Podlasia
Hej ja sypię proszek do pieczenia...tam gdzie wyłażą...nawet w ogrodzie sypie im na ścieżki...spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
substral na mrówki jest niezawodny, ale to środek chem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś od znajomej dowiedziałam się, że niezawodny jest proszek na mrówki firmy Bros. Zakupiłam już opakowanie i jutro będę testować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za rady.Juz pozbylam sie mrowek.Te niemieckie cholery (mieszkamy w Niemczech) zupelnie nie reagowaly na proszek do pieczenia.Wyniosly sie jak poczestowalam je mielonym cynamonem.Oczywiscie moj pies tez go musial sprobowac (przypuszczam,ze zapach cynamonu kojarzyl mu sie z ciastem).Najwazniejsze,ze mrowki sie wyprowadzily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyx
ja kładę chrzan, po prostu nakladam na podłoge wychodzac do pracy w taki sposób by przerwać im droge lub przy wejscu na balkonie i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×