Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość judyta33

Związek z kibolem

Polecane posty

Gość judyta33

Poznany przez portal randkowy,dwa spotkania w realu,wygadany ale niezbyt przystojny i nie w moim typie.Pracuje jako technolog robót wykończeniowych. Chciałam go lekko zbyć ale on strasznie się uprzykrza.Czuje że nie da za wygraną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybranek w sam raz dla kafe-patologii Bierz bez wahania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta33
Jesteś kobietą? Pytanie do kobiet które były lub są w związkach z tzw.kibolami takimi co jeżdżą ze swoją drużyną po całym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiolciaPe
Nie pchaj się w to dobrze ci radzę mój ślubny jest kibicem i cały czas a to wezwania na policje przychodzą a to jakiś dziwnie zmęczony i posiniaczony przychodzi pozatym tylko koledzy sie liczą w domu nic nie zrobi tylko synka na mecze zabiera i tyle.Dobrze że mnie nie bije bo bym go już dawno wywaliła na zbity pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawny cream
WiolciaPe...widziały gały co brały , widocznie tacy cie pociągają wiec nie masz prawa narzekac na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna80
Kibic taki co naprawdę interesuje sie piłka nożna a nie bójkami z innymi kibicami to tak ale kibic chuligan nawet jak by był przystojny to osobiscie u mnie taki facet nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubyiłysy
Jakby interesowałaby mnie piłka tobym był piłkarzem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To napisz mu to albo powiedz wprost,a potem nie odbieraj telefonu, nie odpisuj na wiadomości, to w końcu się odczepi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w związku z kibolem. samą mnie to zaskoczyło, bo zawsze byłam z tych wyrafinowanych, co to lecą na artystów. lubię teatr, dobre wino itp. ale mój kibol, jak już mnie znalazł (poznaliśmy się na uczelni), też nie dawał za wygraną. może to u nich typowe. w każdym razie chodził za mną tak długo, że w końcu uległam :) i okazuje się, że jest całkiem fajnie. co prawda, mój kibol jest kibolem b. wykształconym i inteligentnym, mamy wspólne zainteresowania - może to uratowało sytuację. poza tym ma poukładane w głowie - pomimo swoich zainteresowań, jest odpowiedzialnym, zaradnym facetem. mnie cały czas dziwią niektóre jego zachowania (w podróżach np. chce zwiedzać stadiony! jakby nie było muzeów czy zabytków do oglądania w najważniejszych europejskich stolicach. na szczęście nie oczekuje ode mnie, że będę łazić z nim :)). ale zasadniczo jest ok. jest coś męskiego w kibolach, to mnie pociąga. to często są też ludzie, którzy mają swoje zasady: lojalność, honor, poczucie zobowiązania - to wszystko dla nich ważne i czasem przekłada się na ich stosunek do związków. a takie rzeczy w związkach też są przecież ważne. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiala
Najlepiej go olej a w przyszłości radze Ci: na randki internetowe kup sobie tel. na kartę zawsze możesz wyrzucić kartę sim do kosza i z gościem masz spokój, podobnie trzeba zrobić z e-mailem, zmień portal randkowy na jakiś sensowny i płatny typu sympatia, sympatiaplus, tam na starcie robi się odsiew z beznadziejnych adoratorów bo taki kibol kasy płacić przecież nie będzie, żeby wyrwać laskę nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×