Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

powiedzcie co wam daje sile do zmagania sie z przeciwnosciami zycia problemami

Polecane posty

Gość gość

bo ja czasami mam ochote schowac sie pod kołdre i rok nie wychodzic :/ ja sobie nie radze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam czasem taką ochotę - np dziś. patrzę na moje męczące się dziecko i mam ochotę wyć - ma zapalenie ucha - kolejne, już nawet nie wiem, które od października :O I leży tak z gorączką prawie 40 stopni, a ja nie mogę mu pomóc - poza podaniem leku na zbicie temp/ ale nie mogę sprawić, że za tydzień znów nie zachoruje. A co mi daje siłę? miłość do dziecka i męża. to dzięki nim mam ochotę wstać codziennie z łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co daje? chyba świadomość tego, że i tak moje możliwości są ograniczone, a co mi pisane to i tak się zdarzy... że ludzie żyli przede mną od wieków i każdy podobne problemy ma, albo i większe... no i w sumie to, że przecież się staram... no i modlitwa - dużo można zdziałać modląc się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świadomość że to jakie będzie moje życie nie zależy od losu, przypadku a ODE MNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jeszcze będzie przepięknie! jeszcze będzie normalnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wewnętrzne nastawienie do życia które trwa krótko i w każdej chwili może się skończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zgadzam sie ze twoje zycie zalezy od ciebie moim zdaniem zycie to kwestia losu wszystko mozna sobie pieknie zaplanowac a wystarczy spotkac pijanego kierowce na drodze i juz po planach;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się zgadzam i dlatego mam cudowne życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×