Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie kupic fajne sukienki ciazowe na lato

Polecane posty

Gość gość
ja zarabiam 7tys, maz 10tys i tez kupuje rzeczy w lidlu i biedronce. Glupota jest wydawac 300zl na ciuch ciazowy ktory zalozy sie kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny_kocur
w hm jest teraz dużo fajnych tunik i sukienek no i wyprzedaże. Ja właśnie kupiłam taką zwykłą prostą z linii basic za 20zł! Te tuniki tez są fajne; luźne i przewiewne i też teraz grosze kosztują. Jeśli chodzi o sklepy z odzieżą typową ciążową to zawsze mam wrażenie, że oni projektują dla 60-latek w ciąży :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za problem w obecnych czasach kupić fajne sukienki. Zresztą nie rozgraniczałabym sukienek na ciążowe i nie. Wystarczy kupić większy rozmiar bądź odrobinę luźniejszą sukienkę, która ma taki design. W sumie w Top Secret mają bardzo fajna kolekcję sukienek na lato, o proszę http://www.topsecret.pl/modne-sukienki-damskie ,354,pl-PL#null w każdym razie mama w ciąży wcale nie musi chodzić ubrana w jakiś workach, a wręcz przeciwnie fajne sukienki plus brzuch mogą robić fajne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambik99
Duży wybór sukienek mają na http://www.yosh.pl/ . Zobacz może coś znajdziesz dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z mężem jesteśmy po studiach.... mam dobrą pracę, duże mieszkanie, nowy samochód.... Trzecie dziecko w drodze.... I kupuje ciuchy w Lidlu, bo wg mnie ciuch to ciuch, taka sama jakość w hm co w Lidlu...żadna ze mnie bieda, ale wolę mieć na inne rzeczy niż na niby lepszej jakości szatę co za dwa miechy już nie założę..... Tak samo podchodzę do ciuchów dla dzieci.... Moja rajstopy z hm rwie tak samo jak te z Lidla....szkoda kasy, moim zdaniem to racjonalne podejście..... Aaa moja szefowa co 4 razy do roku lata na kanary i ma kasy jak lodu, też dla dzieci kupuje ciuchy w Lidlu.....dobrze ze na kafe mogę poznać prawdziwą " kobietę z klasą " bhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jeszcze czy mieszkasz w mieście z dużą ilością sieciówek, czy w malej miejscowości. Jeśli to drugie - to ratuje Cię allegro jednak, bo internetowe sklepy dla mam są straszliwie drogie :( A jeśli w pierwszej grupie to zajrzyj do C&A, są fajne krótkie spódniczki na gumce, luźny fason, do tego opięta koszulka z Orseya za 30 zł lub Cameiu... Nie wiem czy jest u Was taki sklep Cindirella - ma takie dziwne ciuszki, zwiewne i takie zupełnie inne po prostu, ale tam kupiłam fajową długą spódnicę z paskiem, na gumce... Gumka w spódnicy nas ratuje, bo nakładki na brzuszek są fajne, ale grzeją okrutnie... Ewentualnie pozaglądaj na strony netowe tych firm - może mają sklepy w sieci. Ja sama mam mało typowo ciążowych ubrań - głównie spodnie, pozostałe - to albo luźniejsze -znaczy się rozciągliwe- fasony sukienek, albo koszulki na ramiączkach długie (np w Cubusie kupiłam) i do tego luźny sweterek nie zapinany, apaszka pod szyję i heja! Powodzenia w poszukiwaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilam na allegro sukienki z dekoltem kopertowym. EKSTRA! Dluga (za kolana) ale mozna zawsze skrocic. Za 40 zl 1 szt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj na depare.pl ostatnio widziałam tam dużo ładnych luźnych sukieneczek i bluzek może akurat coś Ci spasuje. Mają fajnie zrobiony sklep internetowy to przejrzenie nie zajmie Ci dużo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nngg
Największy wybór sukienek wieczorowych znajdziesz tutaj http://lejdi-sklep.pl. To oferta super zaopatrzonego sklepu internetowego, który najchętniej odwiedzam. Kupisz w nim nie tylko super sukienkę na wybraną okazję ale również dobraną do niej torebkę, bieliznę oraz inne elementy kobiecej garderoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.boomoo.pl/ Śliczne, stylowe sukienki, sweterki, body, tuniki, bluzki i bluzy wyprodukowane w Polsce i Unii Europejskiej z wysokiej jakości materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×