Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niederschlesier

Samotne matki powinny wiązać się tylko z samotnymi ojcami

Polecane posty

Gość gość
Jebnij się w łeb pusta pało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda w oczy kole, a sprawiedliwość i uczciwość dziejowa być musi. A to, że samotni ojcowie są towarem deficytowym, nie ich wina . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka ma doje dzieci, jest po rozwodzie i jakos znalazła sobie faceta, któremu dzieci nie przeszkadzaja, zresztą nikt nikogo nie zmusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda w oczy kole, a sprawiedliwość i uczciwość dziejowa być musi. A to, że samotni ojcowie są towarem deficytowym, nie ich wina . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaLwInKa 225
Długo nad tym rozkminiałes/aś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotne matki z kawalerami taki jak ja, one do mnie lgną a ja wyzbywam sie w oczekiwaniu na moją piękną ,która ze mnie totalnie drwi i kpi i jak człowiek ma funkcjonować jak tu nie zwariować oo ludu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Moja koleżanka ma doje dzieci, jest po rozwodzie i jakos znalazła sobie faceta" Jak się nie ma co się lubi, to się lubi, co się ma. Widać nisko się ceniu, skoro mu nie przeszkadzają. A poza tym nikt normalny nie zwiąże się z rozwódką, bo to wbrew Ewangelii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam koleżankę z dzieckiem, która jest sama i strasznie narzeka na facetów... kiedyś zapytałem ją dlaczego nie poszuka sobie faceta samotnie wychowującego dziecko, odpowiedziała że nie ma zamiaru wychowywać obcego dziecka... hipokryzja w najczystszej postaci :) 99% kobiet (bezdzietnych) nie zwiąże się z facetem z dzieckiem, tak samo jak żaden normalny facet nie zwiąże się z dzieciatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większośc i tak wychowyje swoje ale nie w zwiazku ,ska ja to wiem, wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak samotna matka ma dziecko, to dziecko jest przy niej i mogą tworzyć pewna całość z nieojcem jako rodziną. Jest na to szansa, Tymczasem facet, ktory nie ma dziecka przy sobie, wychodzac do innej rodziny (dawnej sympatii z jego dzieckiem) wychodzi poza te rodzinę. Z tego powodu jest to bez sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tymczasem facet, ktory nie ma dziecka przy sobie, wychodzac do innej rodziny (dawnej sympatii z jego dzieckiem) wychodzi poza te rodzinę. Z tego powodu jest to bez sensu!" A to już jest ich problem. "Kombinuj dziewczyno", jak śpiewał jeden z niszowych polskich zespołów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ambulocetus "Moja koleżanka ma doje dzieci, jest po rozwodzie i jakos znalazła sobie faceta" Jak się nie ma co się lubi, to się lubi, co się ma. Widać nisko się ceniu, skoro mu nie przeszkadzają. A poza tym nikt normalny nie zwiąże się z rozwódką, bo to wbrew Ewangelii... xxx Ambulocetus jesteś skończone dno i 2 metry mułu dlatego nikt normalny cię nie chce i przyszło ci jedynie żałośnie wyć na forum :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kawalera..i co bierzemy ślub! Nigdy nie zwiaze sie z samotnym ojcem ..pomimo ze jestem samotna matka.ja dostaje alimenty a nie płacę. Po drugie, facet który lubi dzieci i nie ma swoich, prędzej zaakceptuje cudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja mam kawalera..i co bierzemy ślub! Nigdy nie zwiaze sie z samotnym ojcem ..pomimo ze jestem samotna matka.ja dostaje alimenty a nie płacę. Po drugie, facet który lubi dzieci i nie ma swoich, prędzej zaakceptuje cudze" x a pomyślałaś chociaż przez chwilę że to facet może wychowywać dziecko, bo matka odeszła i to ona płaci mu alimenty? Typowe dla dzieciatych kobiet... same szukają bezdzietnych facetów, bo mają tysiące wymówek, aby nie wiązać się z tymi dzieciatymi... czyli mówiąc wprost, chodzi o frajera, który będzie łożył na jej bękarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ambulocetus Ambulocety nie wyją, a wydają ultradźwiękioczko.gif xxx Ty suko wyjesz bez względu na to jak się nazwiesz na forum :D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.05 sama jesteś bękartem i bękarta pewnie ulęgłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale się puszczalskie oburzyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Po drugie, facet który lubi dzieci i nie ma swoich, prędzej zaakceptuje cudze." Oho. Chyba "Pan" pedofil się przypałętał.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ty suko wyjesz bez względu na to jak się nazwiesz na forum" Zaloguj się pawełku. To nie boli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba,ze ktos chce inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×