Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZapomnianaMama

Dzien Matki

Polecane posty

Gość gość
tu gość 15:08 : łaaał :) super filmik. :) dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama od linka
prosze bardzo, filmic bardzo wzruszający.. lubie sobie go czasem włączyc zeby sie dowarosciowac (hiihi). Włącz sobie na youtube piosenke natalii Niemen-jestem mama I napisz jak wrażenia.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keytuszka
wiesz mi ze jest taka zapomniana mama. Wiem jak się czujesz. Ja także nie dostałam ani zyczen ani kwiatka za 5 zl pracujemy z mezem na rozne zmiany wiec jesteśmy cholernie zabiegani wiec nie wymagałam od niego obrazu wystarczyly zyczenia ale on stwierdził ze nie zasluguje . nie wiem co miało to znaczyc ze syn woli tatusia taki ma etap jak mnie nie ma to wola mamusie ale na takie słowa nie zasluzyla żadna matka. Mój maz jest ze wszystkiego nie zadowolony wiecznie tylko narzeka. Ale dziś w pracy na nocce miałam godzine dla siebie poszlam do szatni i sobie poplakalam. Boli to bardzo bo wypruwal sobie flaki ze zarobić a mam prace fizyczna i cholernie ciezka a tu takie słowa w imieniu syna. nawet teraz plyna mi łzy bo nie chciałam prezentu tylko buziaka od niego i żeby mnie przytulil synek ma 3 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keytuszka, bardzo mi przykro, ze jest ktos, kto ma gorzej. Ja swojego Dnia Matki nawet wczoraj nie poczulam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej, dlaczego po prostu nie powiecie swoim dzieciom o święcie? I że mamie byłoby miło, gdyby dostała laurkę od swojego kochanego dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was moje drogie! Jeżeli miałybyście ochotę poczytać o wszystkim co nas, kobiet dotyczy - problemach kobiecych, ciąży porodzie i naszych dzieciach zapraszam na http://dumnamama.pl Jest to portal, który współtworzony jest z Wami - kobietami abyście mogły czytać to, co Was interesuje! Serdecznie zapraszam i życzę dużo, dużo zdrówka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mała ma 19 miesięcy. Mąż po powrocie z pracy dał Jej kwiatka w rączkę i przyniósł do mnie :) I jako ona powiedział 'kocham Cię mamusiu' :D Ale mi się miło zrobiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda66
No widzicie, ja też mam syna, dla którego żyły sobie wypruwam, a dziś Dzień Matki i burknął tylko na odczepnego jakies zdanie pod nosem, a potem poszedł z kolegami do kina. Taki miałam Dzień Matki. Syn ma 15 lat, chyba dziś coś we mnie pękło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesadzasz ost.gosciu.Uwazasz,ze 15-latek bedzie z toba dzien caly spedzal,bo jest Dzien Matki? Mial dzien wolny,zyczenia zlozyl(ciesz się,bo wiele ich nie otrzymuje)i poszedl do kumpli.Normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka nie złożyła mi w tym roku życzeń na Dzień Matki,ma 14 lat. Jestem po rozwodzie z jej ojcem i była u niego. Rozmawiała ze mną przez telefon i nic cisza żadnych życzeń tylko ironiczny ton głosu. Dzień Matki spędziła z kochanka meza. Przykre ale cóż muszę żyć i uśmiechać się przez łzy. Może kiedyś życie pokaże jej co czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu, głwa do góry.. Nie jesteś sama. Ja mam w domu 3latkę, przyszła do mnie z tatą, dali mi piękny bukiet kawiatów i perfumy, usłyszałam piękne życzenia i podziękowania za to, jaki trud wkładam w wychowanie dzieci. Maleńka zaśpiewała mi piękną piosenkę specjalnie na tę okazję, było wzruszająco, szczerze, prawdziwie i pięknie. Jednocześnie 12 latka nawet nie chciała się dorzucić do kwiatów - mąż jej proponował, ale nie była zainteresowana. Usłyszałam tylko jakieś mętne "najlepszego" - podobnie jak ty mam nadzieję, że kiedyś zrozumie jak ją kocham i co to znaczy zostać tak ostentacyjnie zignorowanym... To byłby piękny dzień, jednak serce trochę pękło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż przykro czytać ja mam na szczęście całkowicie inaczej córka na Dzień Matki przyszła z wnuczkami i dała mi piękną pościel 3d w kwiaty a starsza wnuczka powlekła mi ją na łóżko, ja zrobiłam torcik z galaretką i razem posiedziałyśmy dwie godzinki, podpowiem tylko jeśli szukacie jakiegoś prezentu to sprawdzcie ten sklep bo aż byłam w szoku jakie piękne rzeczy mają i jak się pościele pozmieniały :) http://www.elway.biz/33-posciel-3d polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gderość
ma racje mama ,ktora oczekuje czułosci od męza i dzieci a te niektore wpisy sa jak dla mnie głupie -mój syn kupuje po kwiatku daje dzieciom ,spiewja "sto lat" dzieciaki skladaja zyczenia i przytulaja sie -potem uroczyscie jedza torcik -i tak powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to samo syn 4lata...na dzien ojca zawsse.cos kupuje zeby maly dal...a to np czeklody symboliczne takie a od niego nic...nawet zdechlego chwasta...w tym roku mu wykrzyczalam.ze sam.wychowany w takim gownie i takiego samego dziadostwa dziecka uczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaaaa

Mój mąż tez nie pomyślał a na dzie taty zawsze organizuję prezent i życzenia od dzieci😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×