Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bondzia

Przedszkole: zwykłe czy językowe? (Gdańsk)

Polecane posty

Przedszkole: zwykłe czy językowe? Do jakiego lepiej posłać dziecko? Czy jak wybiorę zwykłe, to ktoś będzie mi potem wyrzucał, że nie zadbałam we wczesnym wieku dziecka o to , żeby "chłonęło" języki? Czy jednak wybrać językowe przedszkole wiedząc że tam nie tylko kucie języka ale i zabawa.? I jakie w Gdańsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przepraszam za Jedwabne
f**k on :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nikt Ci nie będzie niczego wyrzucał, no chyba, że ty sama, ale to już musi zadecydować osobiście co uważasz za lepsze. W Gdańsku jest kilka dobrych przedszkoli z zajęciami językowy, jak chociażby http://orunskaakademia.pl/ - ale tak jak mi sie wydaje - to ty jako mama będziesz najlepiej czuła, czy chcesz, żeby dziecko sie w przedszkolu wyłącznie bawiło klockami, czy też własnie wykorzystało to, że nauka w tym wieku przychodzi łatwo - a jeśli jest prowadzona przez zabawę, to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamenko
Nasza córka chodzi drugi rok do przedszkola Kangurek w Białymstoku. Nie żałujemy, bo przez rok sporo się nauczyła, potrafi użyć wielu zwrotów we właściwym czasie. Było wiele zajęć do wyboru - wybraliśmy angielski i zajęcia ruchowe. Córka cieszy się z wizyt w przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, szukam dla mojej córeczki przedszkola w Gdańsku właśnie, a w temacie jest Gdańsk, więc postanowiłam tu napisać. Czy są tu jacyś rodzice, którzy posyłali bądź posyłają swoje maluchy do http://www.wielkaprzygoda.com/ Wszystko wyglądaj fajnie, mieści się w wygodnej dla mnie lokalizacji, ale niestety nikt z moich znajomych tam dzieci nie posyłał, więc chciałabym się co nie co dowiedzieć od osób doświadczonych. Ewentualnie w tej samej okolicy proszę o radę gdzie jest fajne przedszkole? Co do języka to uczą angielskiego z tego co widzę po ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, moje dziecko chodzi do przedszkola Wielka Przygoda :) Jest super, naprawdę nie ma się do czego przyczepić :) podejście jak najbardziej prawidłowe, dziecko zawsze przychodzi zadowolone i kreatywne :) warto naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poslalam moje dziecko do Bialego Kotka (przedszkole prywatne) http://www.bialykotek.pl/ i tam uczy sie dwoch jezykow juz. Jednak wiesz, to jest taka naturalna nauka, podczas zabawy i roznych cwiczen zeby dziecko sie nie zniechecilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co językowe? Od małego tylko te dzieci męczyć! Niech mają dzieciństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jest zwykłe przedszkole, ale codziennie jest 30 minut angielskiego. Uważam, że tak jest dobrze, dzieci się przede wszystkim bawią, ale jakiś kontakt, osłuchanie z językiem już jest. To właśnie wspomniana wyżej Wielka Przygoda http://wielkaprzygoda.com/ Rzeczywiście przedszkole jest fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z dwiema paniami powyżej, przedszkole Wielka Przygoda jest naprawdę super:) Mój synek zawsze nie może się doczekać, kiedy tam pójdzie, dzieci też wydaje mi się że milsze niż w zwykłym, polecam gorąco nie mam żadnych zastrzeżeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam www.wielkaprzygoda.com byłyśmy już niestety w dwóch innych gdzie warunki były naprawdę tragiczne, a zachowanie pań w stosunku do dzieci odbiegało od normy. Dopiero właśnie w TYM przedszkolu jest tak, jak być powinno! Warto wiec świadomie decydować, polecam serdecznie!!! Moja córeczka chodzi tam z czysta przyjemnością! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka56
Nad przedszkole można się zastanawiać długo, bo tak u nas było. Jest to pierwsze przeważnie rozstanie rodzica z dzieckiem. Przedszkole powienno być takie jak dom, ciepłe i pełne wyrozumiałości. My takie znaleźliśmy w Gdańsku ul. Piekarnicza 16b w Towarzystiwe Edukacyjnej VIZJA. Dzicko z miłą chęcią tam chodzi i bardzo szybko uczy się nowych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikawumke

Wyżej wspomniana Wielka Przygoda według mnie jest super miejscem, gdzie malec będzie się rozwijał i czuł bezpiecznie, a to przecież jest najważniejsze. Kameralne przedszkole co też warto podkreślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jest wybór zwykłe przedszkole , a językowe pewnie ze jezykowe jest lepsze. Dlatego córeczkę posłaliśmy do gdańskiego  przedszkola Bajkoland Własnie anglojęzycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×