Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tarrega

wypadek w pl a odszkodowanie w uk

Polecane posty

Gość tarrega

Witam .wlasnie wroocilem do Londynu z urlopu. Bylo fajnie ,ale wczoraj mialem wypadek i rozwalilem konkretnie noge( 9 szwow, daderwane sciegno) jutro ide do GP na zmiane opatrunku i po zwolnienie lekarskie, w pl mi powiedzial minimum 3 tyg wolnego . Teraz tak siedze i mysle czy nalezy mi sie jakies odszkodowanie za moje cierpienia ?:D czy jest jakas szansa zeby wydrzec troche kasy od tych angoli ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z czyjej winy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarrega
plynelismy z kolega ,wypierniczyl sie kajak i bum to chyba wina byla troche moja troche jego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarrega
ale zawsze mozna jakas historyjke wymyslic hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_28
a skąd mamy wiedzieć czy jesteś gdzieś ubezpieczona to nie wiesz ? zresztą jak z twojej winy to jeżeli nawet jesteś to będą to grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarrega
jestem ubezpieczona w Anglii, posiadam karte ubezpieczseniawa dzieki ktoorej nie musialam nic placic za pobyt w szpitalu w pl. Tutaj sa firmy na miejscu ktore zajmuja sie wlasnie takimi sprawami ale nie wiem czy jest wogle sens sie zglaszac po cos . W polsce za 1 szwa placa ok 100 zl jak tu mi by dali nawet 50 f to bym byla happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_28
nic nie dostaniesz wypadek z twojej winy, gdyby tak było kupa bezrobotnych w polsce by sie cieła po nogach i mówiła, że mieli wypadek i wyłudzaliby kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarrega
ale ja nie jestem bezrobotna :) wiem ze firma bedzie musiala placic mi chorobowe na czas mojej nieobecnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_28
no płacą za leczenie a nie za cierpienie chyba logiczne jakbyś miała jakieś dodatkowe prywatne to wtedy by ci sie należało jeżeli w owu byłoby że świadczenie należy się w takich wypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarrega
ok dzieki za pomoc,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek1987
Zawsze warto zapytać w kancelarii która zajmuje się sprawami odszkodowawczymi także za granicami kraju ... Wiem, że Pionier specjalizuje się w tego typu sprawach: http://kancelaria-pionier.pl/ :) fajne jest to, że nie pobierają opłat wstępnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GospodyniDomowa
o dzięki edek1987 za info o Pionier ;) przydadzą mi się te wiadomości, ponieważ szykuje się do walki z firmą ubezpieczeniową o odszkodowanie a widzę, że Pionier ma naprawdę wiele możliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×