Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znacie bogatych ludzi ?

Polecane posty

Gość gość
Tak, znam hh29.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam i kiedys go p********le,bo dorabia sie kosztem innych ludzi.Tak naprawde jest tym kim jest dzieki tatusiowi,a sloma z butow wystaje,zero szacunku do pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy kilkadziesiąt tysięcy (różnie, od 70 do 130 na czysto) miesiecznie to zarobki bogatego faceta? Jeśli tak, to znam, to mój narzeczony (zarobki znam, bo prowadzę mu księgowość :P ). Takie zarobki ma od kilku lat - własna działalność plus kontrakt z niemieckim (niemiecko-amerykańskim) koncernem. Dom zbudowany za gotówkę (prawie 300m), garaż na kilka samochodów (plus kilka samochodów :P ;) ), działka 3ha, plus 3 mieszkania (w 3 miastach). Nic po nim nie widać, że tyle zarabia (ubiera się w sieciówkach ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igifigi

Pytałeś/aś sie czy znam bogaczy, tak? Cala moja rodzina to milionerzy i miliarderzy. Ja mam 504 mln zl, wiec w porównaniu do reszty rodziny kestem dosyc biedny. Wujek ma 12,5 mld zl, a babcia 4 mld zl. Ja sie dorobilem na spolce Energa, ktorej jestem wlascicielem, babcia na sprzedaży tanich (ok. 50 zl / 100ml) kosmetykow dla kobiet, a wujek na ropie i przemyśle PKN Orlen. Ogolnie wyglada to tak ze nie muszek chodzic do pracy, tylko calymi dniami robie drooogie rzeczy i kupuje drooogie rzeczy. Jezdze se Mercedesem, porshe lambo i wogole fajnie, POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

https://zrzutka.pl/2terxj pomóżcie, jeżeli jesteście bogaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×