Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość C section mama

cesarskie ciecie w UK

Polecane posty

Gość C section mama

Czesc, chcialam sie z wami podzielic moimi odczuciami na temat cesarskiego ciecia, ktore mialam tydzien temu. Mieszkam w Londynie, operacje mialam w szpitalu Chelsea & Westminster. Cesarke od poczatku chcialam miec ze wzgledu na to, ze jedna juz mialam (lata temu w Polsce) i jestem po 35 roku zycia a woec takie sa wskazania NICE, zeby miec nastepna. Oczywiscie bylo troche papierkowej roboty i kilka spotkan z konsultantami i polozymi bo tu jak wiadomo przekonuja do naturalnego porodu ale obylo sie bez dramatow tak jak to opisywano na niejednym forum i nikt mi nie zabronil podjecia wlasnej decyzji. Jezeli chodzi o sama operacje i pobyt w szpitalu to golnie jestem zadowolona z calego procesu, wszystko zostalo mi wytlumaczone przed zabiegiem, anestezjolog przyszla sie przedstawic i porozmawiac, zapytac czy wszystko jest jasne i jak sie czuje w sensie emocjonalnym i fizycznym. Kiedy poprosilam o to, zeby ktos mi mowil na sali caly czas o tym co sie dzieje powiedziala, ze nie bedzie z tym problemu. Tak tez sie stalo i oboje z mezem bylismy informowani o kazdym kroku operacji a przy okazji zagadywani w rani sposob na rozne tematy, ze czas zabieg minal szybko i bezstresowo. Potem tez mowiono nam o wszystkim co dzieje sie z dzieckiem, podano mi mala berdzo szybko a potem tez maz mial okazje ja potrzymac. Po operacji tez mialam dobra opieke, pielegniarki i polozne przychodzily regularnie, lekarze do dziecka rowniez a poza tym zawsze moglam kogos zawolac jesli byla potrzeba. Zostalam wypisana po 48 godzinach. Na stan dzisiejszy cesarka to byla to trafna decyzja i w szpitalu na Chelsea moge ja kazdemu polecic. Mam nadzieje, ze moja opinia pomoze jeszcze komus podjac decyzje. Powodzenia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×