Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malinalina

Pościel z Welmaxu

Polecane posty

Gość Malinalina

witajcie, czy ktoś posiada w domu pościel Welmax i mógłby podzielić się swoimi opiniami? zastanawiam się nad wełnianą, chociaż ta satynowa też jest niczego sobie. Jak Wam się sprawuje ta pościel? czy jest trudna w utrzymaniu czystości? ciężka? która lepsza?? interesują mnie merytoryczne wypowiedzi użytkowników pościeli welmaxowej, opinie o firmie mam swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taką pościel dwustronną- z jednej strony jest wełniana z drugiej satynowa. Mam ją od 2 lat- wygląda jak nowa- jest miła w dotyku i ciepła. Nie prałam jej sama, bo mam koleżankę w pralni więc jej zanoszę. Ogólnie jestem bardzo zadowolona- bałam się, że będę miała reakcje alergiczne od wełny, ale nie- jednak prawdą jest to co piszą, że jest odpowiednia dla alergików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilam mamie własnie na prezent bo koleżanka mi poleciła - mama jest zachwycona i przyznam, że i mnie mile zaskoczyla jakość tej pościeli. Miałam okazję spać na poduszce rehabilitacyjnej z Welmaxu- dawno tak dobrze i wygodnie nie spałam sama się zainteresowałam i kusi mnie zakup dla siebie tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×