Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża bliźniacza krótko po cc

ciąża bliźniacza krótko po cc !!!!! POMOCY !!!!!

Polecane posty

Gość natasza11111
Szczególnie proszę o odpowiedź mamy, które już urodziły :) jak przebiegły ostatnie miesiące ciąży i w którym tygodniu nastąpiło rozwiązanie? czy z dziećmi wszystko ok? no i znowu pytanie o brzuszek - czy byl taki olbrzymi na koniec? boje sie tego, ze ta wielkosc moze pogorszyc jeszcze sytuacje mocno obciążonej macicy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka00005555
Śmieszne jest to co piszesz i żal mi Ciebie. Widać że pusta i zacofana z Ciebie osoba. Nie masz pojęcia co wygadujesz. Dla Twojej wiadomości niektóre kobiety np. Ja ! Są drobnej postury i maja za wąska miednice przez którą nie moze przecisnac się dziecko. Męczyłam się naturalnie 6 godz aż lekarze odnotowali brak postępu porodu. To mieli czekać aż dziecko będzie niedotlenione? Te próżne teksty o szmatach zostaw dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typ

Napiszcie dziewczyny jak to się skończyło?Wszystko okej, donosiłyście ciążę bliźniaczą do terminu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu

Nie masz wyboru jak uzbroić się w cierpliwość, uważać na siebie i może skonsultować się z innym lekarzem i to jak najszybciej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Skoro nie można zachodzić w ciąże przez 2 lata to o czyms to świadczy... Jest ryzyko o to duże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×