Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża bliźniacza krótko po cc

ciąża bliźniacza krótko po cc !!!!! POMOCY !!!!!

Polecane posty

Gość ciąża bliźniacza krótko po cc

Jestem 4 miesiące po cc. Właśnie dowiedziałam się że jestem w następnej ciąży i że będą to bliźnięta ! Zabezpieczaliśmy się z mężem ale widocznie nieskutecznie. Teraz się bardzo boimy co dalej czy dam radę bezpiecznie tą ciążę donosić. Niestety nie znam nikogo kto był w takiej sytuacji czy może tu jest ktoś kto może mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulacje:) ale nie chciałabym byc na Twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża bliźniacza krótko po cc
dodam, żę jest to dopiero 7 tc więc sam początek, a rana po pierwszej cc dobrze się zagoiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz skonsultować się z ginekologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża bliźniacza krótko po cc
ginekolog niewiele mi pomógł po prostu "zobaczymy". Być może nie miał takiego osobliwego przypadku jak ja. Dlatego napisałam tutaj czy może ktoś zna taki przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję, bo masz malutkie dziecko w dodatku po cesarce a jeszcze na domiar złego bliźniaki w drodze. byłoby miło gdybyś miała bliźniaki ale po jakichś 2 latach. słyszałam, że do roku czasu goi się rana po cesarce. sama też miałam ten zabieg, inaczej bym nie dała rady urodzić (a byłam nastawiona na naturalny). też boję się że zaszłam chociaż do tej pory miałam już 2 okresy od porodu no i żadnych objawów. zresztą idę w pt do gina i strasznie się boję. co ja zrobię jak okaże się że jestem? koszmar. dodam że robiłam test po pierwszym okresie i wyszedł negatywny a przed okresem była strasznie blada druga kreseczka. to moze już nie jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zalezy od stanu twojej macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamienz serca
ja tez mam blizniaki ale po cc minelo 6lat. a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża bliźniacza krótko po cc
ja mam 31 lat a jestem niecałe 5 m-cy po cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża bliźniacza krótko po cc
kamienz serca - a jak przebiegała ta ciąża? Bez komplikacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za różnica ile autorka ma lat. tak czy siak będzie bardzo trudno. male dziecko a tu zaraz na świecie pojawią się bliźnięta. zeby to jedno dziecko ale dwojka. na sam poczatek z jednym jest trudno, nie mówić o dwóch a tu trójka dzieci w tak szybkim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ginekolog mówiła że do 12mies po cc nie wolno zajść w ciąze a tu bliźnięta nawet nie pól roku po :( to nie wygląda za dobrze nawet przy ciązy pojedynczej w tak krótkim odstępie czasu ponieważ istnieje ryzyko pękniecia macicy, czego absolutnie ci nie życze jednak moim zdaniem powinnaś wybrać się do innego lekarza bo nie ma co biernie czekać na rozwój wypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża bliźniacza krótko po cc
nieważne trudno czy nie, w tej chwili najważniejsze żeby dzieciom i mi nic się nie stało tego się boję. Boję się, że po prostu mogę tej ciąży nie donosić bo macica nie wytrzyma ciąży bliźniaczej, która jest większa od pojedynczej. Pocieszam się, choć to może nie mieć znaczenia, że u mnie zawsze wszystko szybko się goiło wszelkie rany większe czy mniejsze, więc może i ta po cc wytrzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie - juz masz 5m-c po cc - zanim brzuch sporo urosnie to minie nastepny czas - najwazniejsze zebys miała dobrego gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża tak szybko po cc a tu blizniacza to brzmi jak żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża bliźniacza krótko po cc
ale nieśmieszny żart :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja co 9 dni po
Podstawa to dobry gin, teraz już nic nie zrobisz, oby było dobrze, ale to duże ryzyko i dla dzieci i ciebie . Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdx dlbrego lekarza, tl podatwa. Byc moze gdy brzuch zacznie rosnac a micina sie napinac to duuuuzo czasu spedzisz w szpitalu. Lezalam na patologii z dziewczyna ktora zaszla w ciaze pol roku po cesarce k ona od 5 miesiaca dl konca ciazy lezaka w szpitalu - nic fajnego. Miala jeszcze wybor - zabieg - wiadomo jaki, ale zdecydowala sie urodzic i lezec w tym szpitalu. Ciezko bylo bo polroczne dziecko w domu, musiala przestac karmic piersia. Jej maz schudl 20 kg...wszystko zalezy od stanu twojej blizny w srodku, poszukaj naorawde rzetelnego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża bliźniacza krótko po cc
i ci z ta dziewczyna? blizna jej sie rozchodzila? udalo jej sie donosic ta ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Donosila, urodzila w 37tc. Blizna jej sie nie rozchodzila, tylko nie byla w najlepszym stanie, lekarze bali sie ze w kazdej chwili moze dojsc do pekniecia macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz już się nie stresuj a zadbaj o dobrego lekarza i będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamienz serca
a wiek ma do rzeczy duzo poniewaz po prostu organizm jest silniejszy.jak mialam dwoje dzieci po 20 stce mialam wiecej sil .teraz po ciazy blizniaczej mam 33a chlopcy maja 19mies to nie miakam tyle sil.ciaza blizniacza mnie wykoncza fizycznir .cala ciaze przelezalam bo bolalo mnie spojenie.owszem porod naturalny ale w sxpitalu w uk wiec byla cala sala lekarzy i co chwilke wizyty kontrolne.maluchy nie spia po nocach .jestes xmeczina.bol w kregoslupie itp. Tobie zycze duzo zdrowia i sil. ps pisze z tele stad bledy i sorku za stylistyke ake mam czas na wage zlota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża bliźniacza krótko po cc
chyba musze wylaczyc myslenie bo stres mi w niczym nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was moje drogie! Jeżeli miałybyście ochotę poczytać o wszystkim co nas, kobiet dotyczy - problemach kobiecych, ciąży porodzie i naszych dzieciach zapraszam na http://dumnamama.pl Jest to portal, który współtworzony jest z Wami - kobietami abyście mogły czytać to, co Was interesuje! Serdecznie zapraszam i życzę dużo, dużo zdrówka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,jestem w podobnej sytuacji zaszłam w ciąże bliżniaczą 6 miesięcy po cc ,koleżanko napisz jak przebiegała twoja ciąża czy miałas problemy z blizną nz macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałyśmy może tak ze pokarm po 6 mies przerwy się pojawił? Nie karmiłam od 6 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam w ciążę 5 miesięcy po cc. Typowa wpadka, bezmyślność. Ciąża pojedyncza. Donosilam ja do 20 tygodnia. Macica nie wytrzymała i pękła. Dziecka nie dało się uratowac. Macice usunęli bo nie było co naprawiać. Przez swoją bezmyślność straciłam dziecko i macice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tobie się nic nie stało ,leżałąś w tym czasie w szpitalu?bo taka sytuacja to zagrożenie życia ,jestem przerażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzynka mojego kuzyna była w podobnej sytuacji tyle że najpierw urodziła bliźniaki przez cc. A co najgorsze w tą ranę po cc wdało się jej zakażenie , miała gronkowca ogólnie jej się to jadziło i paprało..cieżko goiło..i po 3 miesiącach po porodzie zaszła w kolejną ciąże tyle że pojedynczą! oczywiście wszyscy w jej otoczeniu ją za to karcili bo to było bardzo niepoważne , bezmyślne i co najgorsze niebezpieczne i oczywiście to była wpadka.Jednak u niej wszystko dobrze się skonczyło i w styczniu urodziła zdrowego synka i z nią też wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza11111
Witam, zaszłam w ciążę blizniacza 6 miesięcy po cc . teraz jestem w 16 tyg i jak na razie jest ok.. czuje sie calkiem niezle chociaz brzuch jest bardziej wrazliwy niz w pojedynczej ciazy. prosze o informacje jak teraz wyglada u Was sytuacja? co z Waszymi bliznami? no i czy brzuszki faktycznie takie olbrzymie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×