Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaproszenia na ślub

Polecane posty

Gość gość

Mam dylemat a mianowicie część mojej rodziny którą chciałabym zaprosić na ślub jest rozproszona po świecie Kanada,Stany,Australia. Czy wypada wysłać im mailowo zaproszenie a jak przyjadą to sie im wręczy tradycyjne zaproszenia. Boje sie że jak wyśle pocztą to będą szły bardzo długo jeśli wogóle dojdą a nie zginą gdzies po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady, zyjemy w XXI wieku i nawet do Australii, ktora wydaje sie byc na koncu swiata listy dochodza w tydzien. Wyslij priorytetem, na pewno dojda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byłabym taka przekonana kuzynka z Kanady na małą paczuszkę która została wysłana jako list czekała 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to trzeba było wcześniej wysłać!! A nie czekacie na ostatnia chwilę. Ja swoje zaproszenia wysyłałam 4 miesiące wcześniej i wszędzie dotarły (do Kanady również).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważasz że 11 miesięcy przed datą ślubu to za późno na wysyłanie zaproszeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie zaproszenie do Holandii szło 1,5 tygodnia. Polecony priorytet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Uważasz że 11 miesięcy przed datą ślubu to za późno na wysyłanie zaproszeń?" To po co to durne pytanie. wyślij poleconym i priorytetem, a na pewno dotrą. W internecie można śledzić przesyłkę. Obciachem byłoby zapraszanie drogą mailową, jeśli jest tyle czasu do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego wyślij z potwierdzeniem odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośśś
dziewczyny wy tu o wysyłce a ja bardziej w kwestii jakie zaproszenia... mnie się bardziej podobają nowoczesne... ale większość moich gosci to osoby starsze... wiec może pod nich klasykę...? ponad to przyjaciółka poleciła mi babeczkę która robi zaproszenia... chciałam wam pokazać jakie mi się podobają ale oskarżają mnie tu o spam gdy wstawiam link.. wiec sprawdźcie same na fb jest margraph . mnie spodobały się te z motylkiem... powiedzcie szczerze co sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośśś
dziewczyny wy tu o wysyłce a ja bardziej w kwestii jakie zaproszenia... mnie się bardziej podobają nowoczesne... ale większość moich gosci to osoby starsze... wiec może pod nich klasykę...? ponad to przyjaciółka poleciła mi babeczkę która robi zaproszenia... chciałam wam pokazać jakie mi się podobają ale oskarżają mnie tu o spam gdy wstawiam link.. wiec sprawdźcie same na fb jest margraph . mnie spodobały się te z motylkiem... powiedzcie szczerze co sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośśś
dziewczyny wy tu o wysyłce a ja bardziej w kwestii jakie zaproszenia... mnie się bardziej podobają nowoczesne... ale większość moich gosci to osoby starsze... wiec może pod nich klasykę...? ponad to przyjaciółka poleciła mi babeczkę która robi zaproszenia... chciałam wam pokazać jakie mi się podobają ale oskarżają mnie tu o spam gdy wstawiam link.. wiec sprawdźcie same na fb jest margraph . mnie spodobały się te z motylkiem... powiedzcie szczerze co sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO PRZECIEZ BRAK KULTURY,JA PO TAKIM ZAPROSZENIU BYM NIE PRZYSZLA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×