Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

golić czy nie golić

Polecane posty

Gość gość

Chejka, mam pytanie do kobiet.Jakich facetów wolicie owłosionych na torsie czy wygolonych ?Sam nie wiele mam zarostu na klacie ale zastanawiam sie czy golić czy nie.Osobiście uważam że zgolone to ładne i estetychne.Gole sie na wazku i pod pachami ale dylemat mam czy klate zgolić (pare kłaków na krzyż)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda z nas jest inna i dla każdego coś innego ...Osobiście nie lubię niedzwiedzi a wygolone klaty podobają mi się u młodych ,umięśnionych ...Mój mąż ma tak jak Ty czyli popruszone -postraszone i jest ok. Chyba bym się zdziwiła gdyby mi nagle wyjechał z lodowiskiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pociągają mnie futrzaki i to dla mnie oznaka męskości. Lubie przytulić się do takiego dywanu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też lubię mocne owłosienie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak piescisz go po klacie ? jezykiem po tym futerku czy grzebieniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włosy na klacie podniecają tylko maciory ala kury domowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie sobie tak mysle czy to nie jest opinnia ludzi starszej daty.Myśłe że facet w tych czasach powinien raczej być zadbany i zgolić.No ale ja facet to sie nie znam, dlatego pytam was kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Knur się odezwał.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie sobie tak mysle czy to nie jest opinnia ludzi starszej daty.Myśłe że facet w tych czasach powinien raczej być zadbany i zgolić.No ale ja facet to sie nie znam, dlatego pytam was kobietki.Jaki knur ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśłe że facet w tych czasach powinien raczej być zadbany i zgolić xx Zarost na klatce nie oznacza zaniedbania. Jeśli mężczyzna się regularnie myje/kąpie, dba o zęby, włosy i paznokcie to już jest zadbany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gust to kwestia indywidualna - wiek nie ma tu znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż.. Mój przyjaciel mawia: "facet, który goli klatę i jaja to c***a, nie facet". I coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gust to kwestia indywidualna - wiek nie ma tu znaczenia. Zgadzam się z gościem z 15.56 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę facetów bez kłaków, bo nic fajnego w tych kłakach nie ma, ale część moich koleżanek preferuje niedźwiedzi busz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Knur z 15.51.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię mocno owłosionych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kużwa to żenuła jesli laska robiąc mi loda wyciagała by sobie włosy z miedzy zebów co chwile.Kużwa fuuu.mamy takie czasy że u kobiet dupa i foka i pachy ogolone być muszą a i mysle że działa to w obie strony i facet raczej powinien goliuć przynajmniej jaja i pachy bo klata to faktycznie u niektóreych to może i fajnie wygląda ale tak jak napisałem wczesniej, ja mam pare kłaków i raczej nie wygląda to fajnie aczkolwiek nikt nigdy mi tego nie powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobają mi się włochaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kużwa fuuu.mamy takie czasy że u kobiet d**a i foka i pachy ogolone być muszą xx Żenua to taki język. Dno i wodorosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O gustach się nie dyskutuje. Ale, żeby to zrozumieć trzeba coś sobą reprezentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie lubię jak facet ma ogolone coś więcej niż twarz i pachy, ogolona klata czy nogi to dla mnie jakieś dziwactwo jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshe napisze to inaczej bo widze ze ktoś tu z lużnej rozmowy robi niewiadomo co.Uważam że kobieta i meżczyzna w tych czasach powinien depilować miejsca imtymne i tors gdyż wygląda to estetyczniej i schludniej.Reszta jest kwestią gustu.Przepraszam za poprzedni post.Bosche chillout people :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie lubię jak facet ma ogolone coś więcej niż twarz i pachy, ogolona klata czy nogi to dla mnie jakieś dziwactwo jest... xxx Zgadzam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to wygląda, pachy czy pałka ogolone a na klacie kłaki, to jest dopiero dziwne, żeby nie powiedzieć debilne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, ktoś ma mało to kilka ruchów maszynką i po problemie, a tym okłaczonym jak owce się zwyczajnie nie chce golić co chwilę takiego futra, no to p******ą coś o c****h :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cheh mysle ze nie golą ci co maja sadlo zamiast miesnia :) zeby zakryc swe kompleksy i przejawy lenistwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze jesteś chyba jedynym facetem na świecie,który ma włosy na wacku i musi je golić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu 166
mój goli tylko twarz i jaja i bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plisss5
jako kobieta STARSZEJ DATY napiszę tak: rzadki zarost na klacie nie wygląda fajnie. Zgolić. gęsty zarost, łącznie z plecami....fuj. Ale nie popieram tutaj nieustannego golenia do zera, dla faceta to niewygodne. Wytrymować, teraz są takie fajne maszynki:-) To samo pod pachami, wytrymować, nie golić na zero, chyba że w upalne lato. jajka? ja lubię podgolone :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×