Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ukryta prawda

Kto jest za a kto jest przeciw MÓWIĘ O SERIALACH

Polecane posty

By telewizja zakończyła emisję takich programów jak: Szkoła życia, dlaczego ja, trudne sprawy, nieprawdopodobne a jednak, dzień który na zawsze zmienił moje życie, pielęgniarki, szpital, w11-wydział śledczy, detektywi, ukryta prawda, sędzia anna maria wesołowska, sąd rodzinny, w imieniu prawa, czyja wina? [proszę wymienić to o czym ja zapomniałam], wiem nie których tych programów już nie ma, są jeszcze powtórki. Oprócz tego by telewizja zakończyła seriale od września: klan, pierwsza miłość, m jak miłość, na dobre i na złe, barwy szczęścia, na wspólnej, przyjaciółki, to nie koniec świata i wiele innych podobnych głupot (to już jest nudne). Ja oddaje głos za likwidacją tych głupot!!!!! Kto mnie popiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram 90%. Zastanawiam się jednak co dadzą w zamian, skoro już teraz jakość schodziła na psy, to lepiej nie będzie? Puszczą Kevina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłyby powstać takie seriale jak niania, rodzina zastępcza, duża przerwa, 13 posterunek, miodowe lata :) ew. moda na sukces oraz bandy i kiepscy.. może jakieś telenowele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×