Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobro Naszego Dziecka dla dziecka jesteś zawsze rodzicem

Polecane posty

a ja nie wiem gdzie ty to wyczytałaś więc odnosić się do tego nie będę. Możemy oczywiście rozmawiać o konkretnych przypadkach , konkretnych zależnościach ale nie sądze , żeby takaka rozmowa do czegokolwiek doprowadizła , Bo każdy z nas zna taki i taki przypadek wa wszystkie róznią się pomiędzy sobą i rózne śa ich zakończenia . Ja odnoszę sie tylko do tematu - dobro dziecka . A dla dobra dziecka lepiej jest jeśli dziecko nie jest wtajemniczane bez potrzeby w problemy rodziców , nawet rozwiedzionych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q123y
Martw sie o swoje dzieci bo czytajac twoje wypociny i twoj stosunek do lozenia na swoje dzieci domyslam sie ze jestes samotnym niekochanym przez nikogo frustratem i jak tu ostatnio wyczytalam uwazaj na starosc jak wyciagniesz swoja wstretna lape o pomoc do nich a one odwroca sie zdejma majtki i nastawia d**y zebys co najwyzej mogl je w nia cmoknac:) Mojemu mezowi do stop nie dorastasz i nie mam zamiaru brudzic sie moralnie wchodzac w jakakolwiek interakcje,chocby wirtualna,z kims twojego pokroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słabo sie domyślasz ale po twoim stylu więcej bym sienie spodziewała skoro normalnej rozmowy prowadzić nie umiesz :) a do twojej wiadomości - wkleję to - bo widzę ,ze masz problem z czytaniem : -allium 29.05.2014 nie jestem osobą pokroju twojego męża z prostych pprzyczyn - jestem kobietą ,żoną i matką ,nigdy nie rozwiedzioną ,porzuconą , moje dzieci mają jednego i ciągle tego samego ojca usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mówi się " do pięt nie dorastasz " :) taki bonus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q123y
Kobieto to nie bylo do ciebie ale jakiegos faceta ktory napisal to co napisal a propos mojej syt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki facet chciałby dorastać do stóp/pięt tego twojego śmiedziela? Bo przecież żaden szanujący się mąż nie wziąłby za żonę takiej bluzgającej patologii jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscie
Uderzyla w samo sedno pana miernoty:) Juz trzesiesz dupa czy robisz dziubka zeby spektakularnie cmoknac w d**e:)? Zabawne jak menel pisze o patologii.Chcialbys aspirowac chociazby do roli psa tych ludzi a jednak nawet tu nie speniasz wymaganych warunkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzese d**a i robie dziubka i chcialbym aspirowac chociazby do roli psa tych ludzi, zeby im pogysc brudne piety i poprzegryzac kondony ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwy ojciec to nie dawca spermy, ale ten o wychowa. Spłodzić dziecko to nawet debil potrafi, gorzej już z wychowaniem na normalnego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciuk
Pod debila to tylko debilka się połozy. Bo szanująca się kobieta omijja debili z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obyś się nie zdziwił gościu z godz. 8.45 jak cię debil wykantuje i oszuka. będziesz tedy też debilem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak cię debil okradnie to też będziesz debilem bo dałeś się okraść debilowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debil mnie nie okradnie bo za głupi. A jak mnie okradnie cwany złodziej, to czym zostanę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty już jeteś bebilem, skoro nie wiesz, że każdy złodziej to debil, bo normalny człowiek nie kradnie, więc jak zostaniesz niedorozwinięta cizio okradziona, to automatycznie stajesz się jeszcze większym debilem niż jesteś :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz powiedzieć że żądzą nami debile? Bo kto widział polityka który nie kłamie i nie kradnie? A biznesmeni? Też debile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak debilko wszyscy kradną a dziuple robią sobie u brata na szafie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To twój brat też kradnie? To pewnie i cała twoja rodzina złodziejska z tobą na czele ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rób z siebie głupszej niż jesteś, bo złodziejstwo masz na ryju wypisane i braciszka frajera :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×