Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asia września

szukam nowych znajomych koleżanki na pogaduchy

Polecane posty

Gość asia września

Witam, Mam na imię Asia i jestem 24-letnią sympatyczną osóbką , która szuka koleżanek na wspólne wypady , rozmowy ... Starzy znajomi się jakoś porozchodzili i brakuje mi babskiego towarzystwa :) Ja jestem z Wrześni - czy jest tutaj ktoś z okolic ?? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102
a kolega może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soull
a ja po 50 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiek nie gra roli :) A kolegów mam dosyć, tak jak pisałam brakuje mi babskiego towarzystwa do zwyczajnych rozmów i spotkań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna Natura
Mile ogloszenie. Jesli nie jestem dla Ciebie za stara to chetnie z Toba pogadam. Wolisz tu czy na e mail ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile masz lat :P Jeżeli jesteś chętna to zawsze możemy pogadać :) Możesz dać swój namiar ,chętnie napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogadać zawsze można, czy szukasz tylko znajomości ze swoich okolic czy to jest bez znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mozemy o czym pogadac...choc teraz brak mi pomyslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... Też nie mam pomysłu :P podobno najbezpieczniejszy temat to pogoda :P a czym sie zajmujesz ? Co lubisz robić? Może mamy jakieś wspólne zainteresowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna natura
pocztagolebia@internia.pl Ja moge gadac i tu i na maila. jak wolisz. Moje lata sa odwrotne do tych ktore Ty napisalas. Co robi tak mloda osoba jak Ty na dziale dla ludzi hm... nieco starszych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oppolanka
Witam, U mnie podobnie jak u atorki daje się we znaki brak koleżanek- ''Starzy znajomi się jakoś porozchodzili i brakuje mi babskiego towarzystwa '' -dokładnie tak samo. Różnicą jest tylko wiek -mam 38 lat, i miejsce zamieszkania -opolszczyzna. Jest tu może z moich okolic? Też pozdrawiam i też czekam na jakiś odzewik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela  33
A jest może ktoś z Bytomia ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×